Latvijā
Kriminālziņas

Pēc neveiksmīga dzīvokļa uzlaušanas mēģinājuma kramplauzis aizmieg nozieguma vietā 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

13.marta vakarā pēc neveiksmīga dzīvokļa uzlaušanas mēģinājuma reibumā esošais kramplauzis aizmidzis nozieguma vietā, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Likumsargi devās uz izsaukumu Daugavgrīvā, kur ievērots kāds vīrietis, kurš, iespējams, cenšas apzagt daudzdzīvokļu nama kāpņu telpu.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, pamanīja, ka daudzdzīvokļu nama ārdurvīm ir izņemta ieejas durvju kodu slēdzene. Apsekota norādītā kāpņu telpa, pie viena no dzīvokļa durvīm pamanīts aizmidzis vīrietis, kuram blakus atradās maiss, skrūvgriezis un nolauzta loga palodze.

Likumsargi vīrieti pamodināja un jautāja, ko viņš kāpņu telpā dara. Manāmi iereibušais kungs atbildēja, ka atnācis sasildīties. Sarunas laikā vīrietis nespēja nostāvēt kājās un neorientējās apkārtnē.

Pēc brīža pie policistiem pienāca nama iemītniece, kura paskaidroja, ka viņas vīrs izsaucis policiju, jo redzējis kā iereibušais kungs nolauž starp 4. un 5. stāva esošā loga palodzi. Pēc tam vīrietis ar skrūvgriezi centies uzlauzt blakus esošā dzīvokļa durvis, tas neesot izdevies. Pēc neveiksmīgā dzīvokļa uzlaušanas mēģinājuma vīrietis turpat pie durvīm aizmidzis.

Pieņemts lēmums izsaukt Valsts policijas (VP) darbiniekus, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Saistītie raksti
LA.lv