Latvijā
Izglītība

Pēc plašas rekonstrukcijas Rīgā atklās Olimpiskā centra peldbaseinu 0

Foto – LETA

Janvāra beigās pēc rekonstrukcijas tiks atklāts jaunais “Elektrum” Olimpiskā centra peldbaseinu un atpūtas komplekss, informē uzņēmuma Komunikācijas un attīstības daļas vadītāja Ieva Aile.

Investējot 3,2 miljonus eiro, līdztekus 50 m peldbaseinam izbūvēti divi jauni peldbaseini, lai nodrošinātu bērnu peldētprasmju attīstību un palīdzētu veidot izpratni par drošu aktīvo atpūtu ūdenstilpņu tuvumā. Jaunais komplekss pielāgots tam, lai paplašinātu mērķgrupas un peldētapmācības nodarbības piedāvātu bērniem jau no 6 mēnešu vecuma.

Aicinām piedalīties Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinu un atpūtas kompleksa svinīgās atklāšanas pasākumā trešdien, 24. janvārī, plkst. 16:00 Grostonas ielā 6b, lai klātienē iepazītos ar jauno kompleksu un iecerēm drošai bērnu peldētprasmju attīstībai.

Pasākumā piedalīsies Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un “Elektrum” Olimpiskā centra valdes locekle Zane Grundiņa–Arāja

“Elektrum” Olimpiskais centrs ir mājvieta gandrīz 100 sporta komandām un organizācijām. Janvāra beigās centra ietvaros tiks atvērts plašākais un mūsdienīgākais peldbaseinu komplekss Rīgā ar trim peldbaseiniem, atpūtas zonu un Rotaļupi bērniem.

“Elektrum” Olimpiskā centra 100% kapitāldaļu turētājs ir Latvijas Olimpiskā komiteja.

LA.lv