×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Pēc teju 10 gadiem no rīdziniekiem pieprasa mistiska parāda atmaksu (7)

Kadrs no videoKadrs no video

Simtiem rīdzinieku savās pastkastītēs turpina saņemt paziņojumu par mistisku parādu, kas izveidojies pirms teju 10 gadiem, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Uz tikšanos ar raidījumu ieradies prāvs Stendes ielā 2 dzīvojošo pulciņš, kuri, pašiem nezinot, kļuvuši par parādniekiem. Pastkastītēs ievietoti paziņojumi, ka dzīvokļu īpašnieki par 2008. un daļu no 2009. gada nav maksājuši zemes nomas maksu.

Daudzdzīvokļu nams atrodas uz 3 zemesgabaliem, kuriem ir atšķirīgi īpašnieki. Iedzīvotāji norāda, ka 2010. gadā nama apsaimniekotājs ar vienu no zemes īpašniekiem, akciju sabiedrību “Pilsētas zemes dienests”, slēdza līgumu par zemes nomas maksas iekasēšanu.

Līga, bijusī nama iedzīvotāja: ” Cilvēki vienmēr godīgi maksājuši, esam pārliecināti, ka šāda parāda vienkārši nav. Mums noslēgts līgums ar apsaimniekotāju, kuram maksājam zemes nomas maksu.”

Nama iedzīvotājiem atkarībā no dzīvokļa platības tiek pieprasīti no 138 līdz 220 eiro, kas jāsamaksā divu nedēļu laikā.

Akciju sabiedrības “Pilsētas zemes dienests” pārstāvis jurists Normunds Šlitke norāda, ka uzņēmums ilgstoši tiesājies par tiesībām iekasēt zemes nomas maksu. Likums paredz, ka maksu var pieprasīt pat par termiņu, kas nepārsniedz 10 gadus.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Visiem kopā jānoalgo gudrs, uzsveru – gudrs, jurists un jāvēršas tiesā. Zinošs jurists iztiesās ne vien to un te nu nav tas smagākais gadījums! Un vēl jāiesniedz pret šiem naudas tīkotājiem prasībā par morāla kaitējuma nodarīšanu.

  2. Ja kāds mirstīgais gribēs kaut kādu summu atgūt ar atpakaļejošu datumu, pat gadu, NEKO JŪS NEDABŪSIET NEVIENĀ TIESĀ!! REDZIET, kādi likumi priekš BAGĀTNIEKIEM – LAI TIK VARĒTU NETRAUCĒTI NE TIKAI PRIHVATIZĒT ŠIS ZEMES, BET IEVĀKT MŪŽĪGI NODEVAS.

  3. “Zemes baronu astoņkājis zaudējis mēra izjūtu” – lasi šo un citus Jāņa Kučinska rakstus Pietiek com, kā stāsta raksts, ka “Pilsētas zemes dienests” haizivis un šis ņevainīgais ŠLITKE , vai “baltie baroni” smacē tautu. Bet iegaumē, ka vinus atbalsta NA, Rasnača kūrēto Maksātnespējas administrāciju, kur ši Normunnds Šlitke ieņem amatu arī, liekas, bet par šīs administrācijas mēģinājumu saukt pie kārtības zaudēja ministra amatu Jānis Bordāns, kurš mēģinā apturēt šo haizivju alkatību.

  4. Es ar tādiem paziņojumiem iekurinātu plīti. Nu, un ko man kāds izdarīs? Neko, ja gribēs dzīvot.

  5. Kaunināt Saeimas spīkerei drīzāk vajadzētu tos,kas trešajā nabadzīgākajā ES valstī,par apbedīšanas pakalpojumiem noteikuši 21% PVN,nevis 0%,kā Lietuvā,Polijā,Nīderlandē,Anglijā,Īrijā,Islandē,Norvēģijā,Zviedrijā,Dānijā,Somijā,Šveicē,Francijā,Itālijā,Spānijā,Melnkalnē,Gruzijā utt.!

  6. kaapeec par citu kljuudaam jaamaksaa ir iedziivotaajiem, kas tur dziivo???

Draugiem Facebook Twitter Google+