Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. novembris, 2013
Drukāt

Pelēko zirņu čipsi un šausmu trase: “Atspēriena” atbalstītās biznesa idejas

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien paziņoti deviņi Rīgas domes un AS “Swedbank” kopīgi rīkotās grantu programmas “Atspēriens” konkursa uzvarētāji, kuriem piešķirts finansējums biznesa ideju īstenošanai un attīstībai 57 375 latu apmērā, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Atbalstīta SIA “A-la-tea” informatīvā tējas suvenīra ražošanas attīstība un eksporta veicināšana, Riharda Skurbja mikročips mobilajām ierīcēm ar personalizējamu funkcionalitāti “DIMPLEstick”, SIA “Walmoo” Mobilā identifikācijas, komunikācijas un lojalitātes platforma, arī SIA “Hebe” apģērbu zīmola “Hebe” ražošanas attīstības un eksporta veicināšanas stratēģija.

Par atbalstāmu atzīta arī SIA “Erda Food” plānotā veselīgu pelēko zirņu čipsu ražošana, kā arī SIA “Look at Riga”, kas tūrisma veicināšanai plāno zem Latvijas Okupācijas muzeja izveidot tematisko kinoteātri, kur rādītu īsfilmas par Rīgu un Latviju.

Tāpat starp atbalstītajām idejām ir Indras Salcēvičas modes zīmola preču ražotnes izveide, SIA “Remix Group”, “Andžeja Grauda bungu skola” un SIA “Psaiho.lv” šausmu trases “Psaiho.lv” atspēriens izveide.

Kopumā šajā konkursā šogad iesniegta 101 uzņēmējdarbības projektu ideja. Grantu konkursu “Atspēriens” Rīgas dome un “Swedbank” šogad rīko jau piekto gadu. Kopš 2009.gada atbalstītas 100 uzņēmējdarbības idejas.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+