×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

Pelēko zirņu čipsi un šausmu trase: “Atspēriena” atbalstītās biznesa idejas

Foto: LETAFoto: LETA

Trešdien paziņoti deviņi Rīgas domes un AS “Swedbank” kopīgi rīkotās grantu programmas “Atspēriens” konkursa uzvarētāji, kuriem piešķirts finansējums biznesa ideju īstenošanai un attīstībai 57 375 latu apmērā, portālu “LA.lv” informēja Rīgas domē.

Atbalstīta SIA “A-la-tea” informatīvā tējas suvenīra ražošanas attīstība un eksporta veicināšana, Riharda Skurbja mikročips mobilajām ierīcēm ar personalizējamu funkcionalitāti “DIMPLEstick”, SIA “Walmoo” Mobilā identifikācijas, komunikācijas un lojalitātes platforma, arī SIA “Hebe” apģērbu zīmola “Hebe” ražošanas attīstības un eksporta veicināšanas stratēģija.

Par atbalstāmu atzīta arī SIA “Erda Food” plānotā veselīgu pelēko zirņu čipsu ražošana, kā arī SIA “Look at Riga”, kas tūrisma veicināšanai plāno zem Latvijas Okupācijas muzeja izveidot tematisko kinoteātri, kur rādītu īsfilmas par Rīgu un Latviju.

Tāpat starp atbalstītajām idejām ir Indras Salcēvičas modes zīmola preču ražotnes izveide, SIA “Remix Group”, “Andžeja Grauda bungu skola” un SIA “Psaiho.lv” šausmu trases “Psaiho.lv” atspēriens izveide.

Kopumā šajā konkursā šogad iesniegta 101 uzņēmējdarbības projektu ideja. Grantu konkursu “Atspēriens” Rīgas dome un “Swedbank” šogad rīko jau piekto gadu. Kopš 2009.gada atbalstītas 100 uzņēmējdarbības idejas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+