Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
16. janvāris, 2012
Drukāt

Pērn Latvijā par 72% pieaudzis pārdoto “Kia” automašīnu skaits

Foto- LETA/AFPFoto- LETA/AFP

Latvijā 2011.gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, par 72% pieaudzis pārdoto “Kia” automašīnu skaits, aģentūru BNS informēja “Kia” oficiālā pārstāvja Latvijā “Kia Automobiles” direktors Didzis Kalnietis. “”Kia Motors Corporation” pārdoto vieglo automašīnu un komerctransporta apmēri visā pasaulē 2011.gadā sasniedza vēl nebijušu apmēru – kopā 2 478 959 automašīnas, stiprinot “Kia” kā viena no pasaules visātrāk augošā auto ražotāja pozīcijas.

Šis skaitlis nozīmē, ka ir sasniegts 18,6% liels pārdošanas pieaugums salīdzinājumā ar gadu iepriekš, un pirmo reizi uzņēmuma vēsturē ir pārsniegta 2,4 miljonu atzīme pārdoto automašīnu skaita ziņā,” sacīja Kalnietis.

Saskaņā ar sniegto informāciju Ziemeļamerikā, salīdzinot ar 2010.gadu, pērn sasniegts 34,2% pieaugums, Ķīnā – 30,1% pieaugums, Eiropā – 22,1% pieaugums, savukārt vispārējos tirgos – 10,6% pieaugums, bet Korejā – 1,8% pieaugums. Latvijā “Kia” izdevies sasniegt 72% lielu pieaugumu, salīdzinot ar 2010.gadu, un iekarot 1,9% lielu tirgus daļu.

Kalnietis norādīja, ka pērn Latvijas auto tirgū bija vērojama atdzimšana. “2011.gadā Latvijas auto tirgū bija vērojama atdzimšana – kopumā pārdoti par 78% vairāk jaunu automobiļu. Mums ir liels prieks, ka “Kia” pārdošanas apmēra pieaugums ir adekvāti līdzīgs kopējiem Latvijas pārdošanas apmēriem. Protams, varētu vēlēties vēl lielāku pieaugumu, taču to centīsimies sasniegt 2012.gadā. Pagājušajā gadā saskārāmies ar problēmām automašīnu piegādēs, taču jau tagad ar prieku varam teikt, ka problēmas tiek risinātas. Šajā gadā Latvijā nonāks vairāki jauni un konkurētspējīgi modeļi, kas noteikti ļaus uzlabot mūsu pozīcijas Latvijas tirgū,” klāstīja “Kia Automobiles” direktors.

Par visvairāk pārdoto “Kia” automobili Latvijā pērn kļuva “Sportage”, kam sekoja “Cee’d” un trešais populārākais “Kia” modelis – apvidus automobilis “Sorento”.

“Kia Automobiles” ir “Kia” automašīnu importētāja Baltijas valstīs “Kia Auto” meitasuzņēmums, kas tika atvērts 2007.gadā kā “KIA” automašīnu oficiālais dīleris Latvijā.

2010.gadā “Kia Automobiles” strādāja ar 1,748 miljonu latu apgrozījumu, kā arī cieta 112,3 tūkstošu latu lielus zaudējumus.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+