×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
6. jūnijs, 2017
Drukāt

Pētersone-Godmane pamet darbu Iekšlietu ministrijā (15)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Ilze Pētersone-Godmane

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane pamet darbu ministrijā, jo nav saņēmusi pielaidi valsts noslēpumam, vēsta LTV.

Amata pienākumus ministrijā viņa pārtrauks pildīt no ceturtdienas, 8. jūnija.

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) ir atteicies pagarināt viņai pielaidi valsts noslēpumam, viņa pārsūdzēja SAB lēmumu ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, taču ģenerālprokurors biroja lēmumu atstājis spēkā.

Telefonsarunā ar LTV Pētersone-Godmane pauda nožēlu par šādu lēmumu:“Neuzskatu, ka mans līdzšinējais darbs pelnījis šādu novērtējumu.” Pielaides liegšanas iemesli viņai joprojām nav skaidri.

Jau vēstīts, ka IeM valsts sekretārei bija beidzies speciālās atļaujas darbam ar valsts noslēpumu termiņš. Jauna pieeja valsts noslēpumu saturošai informācijai viņai netika piešķirta.

Pētersone-Godmane valsts sekretāres pienākumus IeM veic kopš 2009.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Kur cilvēki ņem šis zināšanas?Kā raksta un kā domā bez kauna un goda..Komentāri,liekas,cietumā vai bez izglītības palikuši cilvēki.
  Lai veicas Ilzei

 2. Ja cilvēks ir atlaists no darba, tas nenozīmē, ka viņš to pamet! Atbildēt

  Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane pamet(???) darbu ministrijā, jo nav saņēmusi pielaidi valsts noslēpumam, vēsta LTV. Viņa neko NEpamet!
  Amata pienākumus ministrijā viņa pildīs tikai līdz ceturtdienas, 8. jūnijam, JO Satversmes aizsardzības birojs (SAB) ir atteicis(!!!) pagarināt viņai pielaidi valsts noslēpumam! Viņas pārsūdzību ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, – ģenerālprokurora birojs SAB lēmumu atstājis spēkā. Tāpēc tiek pārtrauktas(!!!) darba attiecības ministrijā.

 3. Sen bij laiks

 4. Vai par savu tieso pienakumu,Latvijas Valsts un tautas drosibas nodrosinasanu, nepildisanu vina nav pelnijusi tiesas procesu par Valsts nodevibu ?

 5. ar tadu kriminalo purnu tikai cukas ganit

 6. Vispār jau ir gana gudra un nozari pārzinoša. Visu laiku pielaide bija. Un tad kļuva neuzticama. Tas nedaudz savādi. Taču pat spiegus atklāj tikai ar laiku.

  • To : UU ( 06:40)
   Ne tikai vina ir “geniala”.Visa sausmigi” jauka” gimenite ir neparspejama.Protams genialakais no visiem bija vinas virs,kurs visas apspriedes un sanaksmes ar noraizejusos sejas izteiksmi, kurai bija jademonstre vina spejas risinat visas pasaules probleemas, staipija lidzi ar kaut ko piebastu portfeli.Ar to vins centas radit iespaidu ,ka portfeliti atrodas visas pasaules drosibai nozimigi dokumenti.Vai tur bija sviestmaizite vai pornografija nav zinams.

 7. Aprecēja Godmani Atbildēt

  Neatjaunoja pielaidi.

 8. Izsūtīt viņu kopā ar tie Mucinieku bēgļiem ārpus Latvijas!

 9. nekorekts virsraksts ! Atbildēt

  šamējo aiz-pametīja… 🙂

 10. Sen bija laiks. Negodīgā šeftmane.

 11. SAB ir kadru atlases rīks. Veiksmi Ilzei un……… arī nākošajam sekretāram

 12. Dieva vīrs varēs cirst tālāk …. kokus 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+