×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
14. novembris, 2016
Drukāt

Pieķerti “nozieguma” brīdī: prostitūta Rumbulā izklaidējas ar precētu kungu (20)

Foto - RPPFoto - RPP

Vakar, 13.novembrī, Rumbulā likumsargi pakalpojuma sniegšanas laikā pieķēruši prostitūtu ar klientu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki patrulējot Rumbulā, pamanījuši “Audi” markas automašīnu, kura bija novietota kādā nomaļā ieliņā. Braucot gar automašīnu, tajā pamanīta sieviete, kura bija noliekusies uz vadītāja sēdvietas pusi. Izdzirdot troksni, sieviete satraukti piecēla ķermeņa augšdaļu, pēc brīža piecēlās arī transportlīdzekļa vadītājs, kurš bija nolaidies vadītāja krēslā guļus. Vīrietis centās ātri uzvilkt bikses.

Pēc brīža no transportlīdzekļa izkāpa sieviete, kura jau vairākkārtīgi bija nonākusi policijas redzeslokā par prostitūcijas ierobežošanas noteikumu neievērošanu. Ar abiem mīlniekiem uzsākta saruna. Vīrietis pastāstīja, ka par samaksu saņēmis orālo seksu, taču detalizētāku informāciju sniegt nevēlējās, sakot, ka mājās viņu gaidot sieva.

Savukārt pakalpojuma sniedzēju policisti informēja, ka seksuāla rakstura pakalpojumus sniegt publiskās vietās ir aizliegts. Sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par prostitūcijas ierobežošanas noteikumu pārkāpšanu.

Pēc protokola sastādīšanas pārkāpēja noliedza savu vainu par spīti tam, ka viņa burtiski bija pieķerta notikuma vietā. Tāpat sieviete atteicās parakstīt protokolu. Policisti paskaidroja, ka viņai ir tiesības protokolu neparakstīt, ja viņa to nevēlas darīt, taču neparakstīšana neietekmē dokumenta juridisko spēku, jo ar parakstu viņa apliecina, ka ir iepazinusies ar protokola saturu, nevis atzīst savu vainu. Tā kā sieviete atteicās parakstīt protokolu, viņa to saņems pa pastu ierakstītā vēstulē.

Likums paredz, ka par prostitūcijas pakalpojumu sniegšanu publiskās vietās personai uzliek naudas sodu no 350 līdz 700 eiro.

Tāpat RPP atgādina, ka Latvijā prostitūcija nav aizliegta, bet ir ierobežota. Speciāli Ministru kabineta noteikumi paredz, ka personai atļauts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu tikai dzīvojamā telpā, kas ir tās īpašums vai par kuru tā ir noslēgusi īres līgumu.

Personai aizliegts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu, kā arī saņemt šos pakalpojumus iepriekšminētajā dzīvojamā telpā, ja tā atrodas tuvāk par 100 metriem no izglītības iestādes vai baznīcas, ja tajā atrodas nepilngadīgais un ja pret to iebilst citas personas, kuras dzīvo šajā telpā vai mājā, kurā tā atrodas.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Kāpēc jums tāds satraukums par svešiem vīriem?
  Man ir pilnīgs poo kādas bekas mežā lauž

 2. Seit mes redzam,pseidodemokratiska valsti tiek rupji parkaptas cilveka tiesibas.Policija rupji iejaucas cilveku privataja dzive.Varbut par so ”varondarbu” vel vajadzetu piekirt Lacplesa ordeni/

 3. Ak, cik labi būtu, ja Latvijā notiktu tikai tādi vien “noziegumi” 😀 Te dažas puritāniski tikumīgas pilsones ir ļoti sašutušas. Dārgās pilsonītes – uztraukumam nav pamata, ja vien precētais kungs neatrauj pēdējo umosu izsalkušajiem bērniem, lai samaksātu par izklaidi. Bet diezin vai tā ir. Tātad vienīgā problēma – iespēja saķert nelabu slimību. Taču, cik zinu, dāmas šo pakalpojumu sniedz tikai, lietojot prezervatīvu. Tātad – kur problēma? Lai priecājas cilvēks, vai jums žēl?! 😀

 4. Prostitūta strādāja savu darbu, izklaidējās precētais kungs!

 5. Vai vīrietim arī tika piemērots sods????? Ceru,ka viņam tagad ir kauns savai sievai acīs skatīties!

 6. Un kādas tiesības RPP-istiem ir lūrēt privāta autotransporta kabīnē?

 7. es tim musuriem butu lodi piere ielaidis

 8. Prostitūta strādā, Atbildēt

  viņai bērni jābaro, jāģērbj un skolā jālaiž. “Kungs” ir muļķis, bet miliči-pašvaldnieki – brašuļi. Pēdējiem pa medālim katram!

 9. Ļoti aizkustinoši… “mājās gaida sieva”. Paraudājos, cik mīļi.

 10. virsraksta precizējums Atbildēt

  izklaidējas tikai klients, prostitūtai tas ir darbs.

 11. Varoņdarbs noķert prieka meitu darbā? Labāk noķer darbā kādu točku – tur klusums…

 12. Nekad nebūtu iedomājies, ka personīgā automašīna ir sabiedriska vieta

 13. Bet kāds sods kungam par šāda pakalpojuma ņemšanu sabiedriskā vietā ?

 14. Par virsrakstu: ja prostitūta, tad “strādā”, nevis “izklaidējas”.

 15. Virsraksts “prostitūta Rumbulā izklaidējas ar precētu kungu”??? Bet varbūt prostitūta strādāja, un izklaidējās kungs? Acīmredzama diskiriminācija pēc dzimuma! Protokols jāsastāda abiem un sods – uz pusēm!

  • Tieši tā – izklaidējās tas precētais mērglis, bet prostitūta strādāja, jo ar tādiem jau var tikai par maksu. Tiešām – to sodu pirmām kārtām vajadzēja mērglim, nevis sievietei. Policija vismaz tik daudz varēja papūlēties, kā sievai paziņot, lai tā zina, ko tieši viņa gaida mājās.

   • ja sieva majās nav uzdevumu aukgstumis ,kur tad tam vecim iet ?? tapec sievas ,kad pienak laiks atceraties par saviem viiriem ,no pareizaam sievaam veči neiet sānsoļus un otrādi

Draugiem Facebook Twitter Google+