Horoskopi un mistika
Horoskopi

Piemērots brīdis atrast domubiedrus! Horoskopi no 10. līdz 16.jūnijam0

Foto: Pexels

Auns

Spēki un enerģija, spēja ietekmēt citu domas un rīcību lielāki nekā citkārt, taču būs grūtības to ievirzīt pareizajā gultnē. Var gadīties, ka panākumi tiks nodrošināti uz citu rēķina un tad nav tālu līdz nesaskaņām.

Vērsis

Planētas stāvoklis nodrošinās panākumus. Diemžēl viņam ar sasniegto nešķiet diezgan un rezultāts – gan stress, gan pārpūle. Atslābināties nāktu par labu…

Dvīņi

Spēja rosināt simpātijas lielākas nekā parasti, un viņš šonedēļ tiks laipni uzņemts gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Veiksies visi kolektīvi darāmie darbi. Panākumi gan var sagrozīt galvu un novest pie sevis pārvērtēšanas.

Vēzis

Daudz jaunu nodomu, taču apstākļi to darīt nav visai labvēlīgi. Neskatoties uz to, viņš cenšas izsist mūri ar pieri. Viņš darītu labi, ja pirms tam paraudzītos, kurā vietā tas ir tāds plānāks…

Lauva

Nodomi lieli un pamatīgi, diemžēl varēšanas ne tik daudz. Par nožēlu, viņš pats to neredz un tas var novest pie neizpildītiem solījumiem. Attiecībām ar apkārtējiem gan var traucēt pārlieka augstprātība.

Jaunava

Piemērots brīdis atrast domubiedrus un iekļauties viņu sabiedrībā. Līdz ar to veiksies ne tikai vie­natnē darāmie darbi. Jaunava darītu gudrāk, ja neuzskatītu par saviem ienaidniekiem visus, kuri nedomā tāpat.

Svari

Viss atrodas harmonijā un līdzsvarā, vienīgā problēma – ko īsti pasākt. Varbūt varētu pievērsties kādai iespējai nopelnīt lieku grasi un arī pabūt vairāk pie dabas.

Skorpions

Piemērots brīdis mazināt agrāk izveidojušās domstarpības. Ja izdosies tikt galā ar paša spītību un augstprātību, harmonija visu veidu attiecībās nedēļas beigās būs lielāka nekā tās sākumā.

Strēlnieks

Pārlieks optimisms gan attiecībā uz savu, gan citu varēšanu. Būtu labi, ja, dodot solījumus, viņš tos apdomātu un arī no saviem draugiem, kolēģiem un mīļajiem neprasītu to, ko viņi nevar dot.

Mežāzis

Ja vien viņš būs disciplinēts, spēs koncentrēties uz galveno un būs atvērts jaunām idejām, grūtības atkāpsies un viņš tiks galā ar visu. Iespējamas īslaicīgas naudas grūtības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Traucēs iedomība, spītība un pārlieka ambiciozitāte. Vēlme komandēt apkārtējos var novest pie nevajadzīgiem konfliktiem. Attiecībās ar mīļajiem var traucēt pārlieka emocionalitāte.

Zivis

Planētas veicina pesimismu un neticību saviem spēkiem, un viņas darītu labi, ja pacenstos tikt galā ar šīm tendencēm. Ja tas izdosies, panākumi profesionālajā darbībā nodrošinās gan autoritāti kolektīvā, gan priekšniecības labvēlību.

LA.lv