×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
4. septembris, 2012
Drukāt

Pirmā tehniskās apskates nakts

Tehniskās apskates naktī 30. augustā tika pārbaudītas 648 automašīnas. Lielākā daļa transportlīdzekļu vadītāju izmantoja iespēju veikt sava auto bezmaksas diagnostiku, bet trešdaļa – tehnisko apskati.


 

Pēc aptuvenām aplēsēm, šajā naktī tehniskās apskates staciju apmeklēja pāris tūkstoši interesentu. Lielu atsaucību guva Drošas braukšanas skolas pasniedzēji, kuri aicināja pasākuma apmeklētājus pārliecināties par savām iemaņām uz ceļa nestandarta situācijās un izmēģināt savus spēkus testos “Dzērāju brilles”, “Puķīte” un “Čūska”. Informatīvi izklaidējošā pasākuma “nagla” bija Austrumeiropas “Streetbike Freestyle” čempiona Jāņa Rozīša un viņa sievas Sandras sniegtais motošovs. Pieprasīti bija auto apgāšanās un auto tūninga stendi, kā arī Rīgas Motormuzeja ekspresizstāde.

Tehniskās apskates naktī reģistrējās divsimt piecdesmit tūkstošais Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) e-pakalpojumu (https://e.csdd.lv) klients – Dace Pāvela. Viņa balvā saņem izmēģinājuma braukšanas eksāmenu ar automašīnu vai motociklu. CSDD piedāvātos bezmaksas e-pakalpojumus šobrīd izmanto katrs trešais aktīvais autovadītājs, lai saņemtu informāciju, atgādinājumus, pakalpojumus un maksājumus par sevi kā autovadītāju vai saviem transportlīdzekļiem CSDD piedāvātajā elektroniskajā sistēmā.

Tehniskās apskates nakts “Mēs par drošu auto” tika rīkota naktī no 30. uz 31. augustu ar mērķi popularizēt drošas ceļu satiksmes ideju, kuras viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem ir drošs auto un tehniskā apskate.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+