Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. septembris, 2012
Drukāt

Pirmā tehniskās apskates nakts

Tehniskās apskates naktī 30. augustā tika pārbaudītas 648 automašīnas. Lielākā daļa transportlīdzekļu vadītāju izmantoja iespēju veikt sava auto bezmaksas diagnostiku, bet trešdaļa – tehnisko apskati.


 

Pēc aptuvenām aplēsēm, šajā naktī tehniskās apskates staciju apmeklēja pāris tūkstoši interesentu. Lielu atsaucību guva Drošas braukšanas skolas pasniedzēji, kuri aicināja pasākuma apmeklētājus pārliecināties par savām iemaņām uz ceļa nestandarta situācijās un izmēģināt savus spēkus testos “Dzērāju brilles”, “Puķīte” un “Čūska”. Informatīvi izklaidējošā pasākuma “nagla” bija Austrumeiropas “Streetbike Freestyle” čempiona Jāņa Rozīša un viņa sievas Sandras sniegtais motošovs. Pieprasīti bija auto apgāšanās un auto tūninga stendi, kā arī Rīgas Motormuzeja ekspresizstāde.

Tehniskās apskates naktī reģistrējās divsimt piecdesmit tūkstošais Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) e-pakalpojumu (https://e.csdd.lv) klients – Dace Pāvela. Viņa balvā saņem izmēģinājuma braukšanas eksāmenu ar automašīnu vai motociklu. CSDD piedāvātos bezmaksas e-pakalpojumus šobrīd izmanto katrs trešais aktīvais autovadītājs, lai saņemtu informāciju, atgādinājumus, pakalpojumus un maksājumus par sevi kā autovadītāju vai saviem transportlīdzekļiem CSDD piedāvātajā elektroniskajā sistēmā.

Tehniskās apskates nakts “Mēs par drošu auto” tika rīkota naktī no 30. uz 31. augustu ar mērķi popularizēt drošas ceļu satiksmes ideju, kuras viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem ir drošs auto un tehniskā apskate.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+