Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
4. septembris, 2012
Drukāt

Pirmā tehniskās apskates nakts

Tehniskās apskates naktī 30. augustā tika pārbaudītas 648 automašīnas. Lielākā daļa transportlīdzekļu vadītāju izmantoja iespēju veikt sava auto bezmaksas diagnostiku, bet trešdaļa – tehnisko apskati.


 

Pēc aptuvenām aplēsēm, šajā naktī tehniskās apskates staciju apmeklēja pāris tūkstoši interesentu. Lielu atsaucību guva Drošas braukšanas skolas pasniedzēji, kuri aicināja pasākuma apmeklētājus pārliecināties par savām iemaņām uz ceļa nestandarta situācijās un izmēģināt savus spēkus testos “Dzērāju brilles”, “Puķīte” un “Čūska”. Informatīvi izklaidējošā pasākuma “nagla” bija Austrumeiropas “Streetbike Freestyle” čempiona Jāņa Rozīša un viņa sievas Sandras sniegtais motošovs. Pieprasīti bija auto apgāšanās un auto tūninga stendi, kā arī Rīgas Motormuzeja ekspresizstāde.

Tehniskās apskates naktī reģistrējās divsimt piecdesmit tūkstošais Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) e-pakalpojumu (https://e.csdd.lv) klients – Dace Pāvela. Viņa balvā saņem izmēģinājuma braukšanas eksāmenu ar automašīnu vai motociklu. CSDD piedāvātos bezmaksas e-pakalpojumus šobrīd izmanto katrs trešais aktīvais autovadītājs, lai saņemtu informāciju, atgādinājumus, pakalpojumus un maksājumus par sevi kā autovadītāju vai saviem transportlīdzekļiem CSDD piedāvātajā elektroniskajā sistēmā.

Tehniskās apskates nakts “Mēs par drošu auto” tika rīkota naktī no 30. uz 31. augustu ar mērķi popularizēt drošas ceļu satiksmes ideju, kuras viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem ir drošs auto un tehniskā apskate.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+