×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
25. maijs, 2015
Drukāt

Lauku sētā un dārzā pirtiņa! Idejas tās ierīkošanai

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Tradicionālā lauku sēta nav iedomājama bez pirtiņas, kur nedēļas nogalē kārtīgi nomazgāties un izsviedrēties. To vēlas iegādāties arī ļaudis, kuri dzīvo modernās privātmājās ar visām ērtībām. Ja grib ietaupīt laiku projektēšanai, materiālu, aprīkojuma un celtnieku meklēšanai un būt droši par kvalitāti, var pirkt jau gatavu, jo piedāvājums ir pietiekami plašs.

Tagad guļbūves pirtis būvē samērā lielas, tajās var uzņemt un izmitināt viesus, kā arī dzīvot vasaras mēnešos vai pat visu gadu. Pirmajā stāvā ir ģērbtuve, pirts telpa, duša, tualete un atpūtas telpa ar nelielu virtuvi, bet otrajā stāvā vai bēniņos – vairākas istabiņas. Pie pirts noder apjumta terase. Iekšpusē var iebūvēt nelielu baseinu. Lai peldētos atklātos ūdeņos, pirtiņu būvē pie ezera, upes vai dīķa, pietiekamā attālumā no krasta, neapplūstošā vietā. Labi, ja blakus aug lieli koki, kas aizsargā no vējiem un piesedz no svešiem skatieniem.

Pirtiņai izvēlas tādu vietu, lai pa logiem pavērtos skaists skats uz gleznaino ainavu. Terasi iesaka plānot rietumu pusē, lai apspīd vakara saule.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+