×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
29. aprīlis, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada maijā

PN_052014

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Zinātnieki atraduši veidu, kā pavairot melno ikru krājumu – izrādās, atliek tikai konkrētā mirklī mainīt stores dzimumu.

Stindzinošā zinātne: šaušalīgi zinātniskie eksperimenti ar dzīviem cilvēkiem, kurus bieži vien it kā labos nolūkos veikuši galvenokārt ārsti.

Nākotnes prognozes: ar saviem pārsteidzošajiem mūsu pasaules nākotnes redzējumiem izcēlies vēl viens lielisks zinātniskās fantastikas autors – Aizeks Azimovs.

Mistika un šausmas tepat Latvijā: arī Latvijas ūdeņos – gan jūrās, gan ezeros guļ ne mazums nogrimušu dārgumu, ar kuriem saistās virkne šaušalīgu nostāstu un lāstu.

Livonijas vilkači: gribi – tici, negribi – netici, bet gluži nopietni vēstures dokumenti pauž nostāstus par senās Latvijas teritoriju kā par vienu no iespaidīgākajām vilkaču zemēm.

Elles ceļvedis: ar ko tikai nebaida cilvēkus, tostarp arī ar šaušalīgām pēcnāves mokām ellē; neliels ceļvedis par šo vidi atbilstoši dažādu reliģiju paudēju izpratnei.

Nekādas nāves nemaz nav: ir virkne pētnieku, kuri uzskata, ka nāves kā parādības nemaz nav, jo tas esot tikai kārtējais mūsu apziņas maiņas process.

Sūfisma smalkā pasaule: viens no noteiktā pasaules daļā izplatītiem filosofiski mistiskajiem pasaules redzējumiem, kas nav saistīts ar pakļaušanos konkrētām reliģiskām dogmām un aizspriedumiem.

Velsas princese Diāna: kā jau tas parasti notiek līdzīgos gadījumos, sākums bija elegants un daudzsološs, taču gan skarbā dzīves realitāte, gan pašas princeses arogantais raksturs secīgi noveda šo mūsdienu leģendu līdz šaušalīgai traģēdijai un bojā ejai.

Viktorija un Deivids Bekhemi: teju vai paraugģimene, kurā viens otru joprojām spēj papildināt tik ļoti, ka dažkārt nemaz negribas ticēt, ka mūsdienās viss var būt tik skaisti.

Vulkānu katastrofas: lai cik arī iedomīgs būtu cilvēks, taču arī viņam labi zināms, ka nav iespējams pretoties varenajiem dabas spēkiem, jo īpaši tad, kad sāk runāt jaudīgie apakšzemes enerģiju atbrīvotāji vulkāni.

No slepenajiem arhīviem: pilnībā iespējams, ka leģendārā krievu ieroču konstruktora Kalašņikova automāts ir tiešā veidā nokopēts no ne mazāk leģendārā vācu ieroču konstruktora Šmaisera.

Dabas brīnums: putni jau vispār ir ļoti noslēpumaini radījumi šajā pasaulē, jo – tie, raugi, var tā vienkārši pacelties gaisā un aizlidot, kurp vien vēlas, bet dažas to sugas ir īpašas, piemēram, mums tik ierastās vārnas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+