Pusfināls sasniegts bez trāpīguma 0

Guntas Baško-Melnbārdes pārstāvētā Kurskas “Dinamo” komanda iekļuvusi FIBA Eiropas kausa izcīņas pusfinālā.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 70

Ceturtdaļfinālā pret Slovākijas komandu “Ružomberok” Kurskas dinamietes šķietami galveno paveica jau pirmajā spēlē, atvedot 81:80uzvaru no Slovākijas. Tomēr atbildes cīņā savā laukumā pārkāpt suņa astei nebija nemaz tik viegli – vēl 34. minūtē pārsvars divu spēļu summā bija “Ružomberok”. Spēles galotni veiksmīgāk aizvadīja mājinieces un nodrošināja vietu pusfinālā. Tur, visticamāk, būs jāspēlē ar citu Krievijas komandu Vologdas “Chevakata”. Kas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē izbraukumā ar 80:71 pārspēja Francijas “Arras”. Atbildes spēle Vologdā notiks ceturtdien.

Gunta Baško-Melnbārde ceturtdaļfināla atbildes spēlē laukumā bija 19 minūtes, kuras gan nebija veiksmīgākās šajā sezonā – no četriem metieniem no spēles mērķi nesasniedza neviens, toties precīzi bija abi soda metieni.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

EIROLĪGA. “Bilbao” – “Real” 93:69, Jānis Blūms 10 min, bez punktiem. “Unicaja” – “Montepaschi” 69:84 viesos, Kristaps Valters 19 min., 8 (2/2, 3/1, 2/1).

SPĀNIJA. “Cadi la Seu” – “Zaragoza” 68:62 viesos, Kristīne Kārkliņa 33 min, 15 (4/2, 4/3, 4/2)+7Ab+3RP. “Tintos de Toro” – “Girona” 64:78, Sabīne Niedola 10 min., 4 (3/2, 1/0)+3AB.

IGAUNIJA. “Valga” – “Kalev” 75:78 viesos, Lauris Blaus 39 min., 20 (12/8, 6/4)+9AB, Reinis Strupovičs 37 min., 20 (9/4, 6/2, 8/6)+7AB.

BALTIJA. BBL Izaicinājuma kausa ceturtdaļfināls, “Rakvere” – “TTU” 90:83 viesos, Juris Umbraško 31 min., 22 (6/2, 7/6)+7AB, Kaspars Cipruss 27 min., 12 (7/5, 2/2)+7AB, Rinalds Sirsniņš 20 min., 5 (2/1, 6/1)+3RP. “Neptunas” – “Sakalai” 79:75, Artūrs Brūniņš 23 min., 11 (4/3, 2/1, 3/2)+3AB. Baltijas līga, “Viči-Aistes” – “Leminkainen” 92:94, Aija Putniņa 18, rezultatīvākā komandā.

TURCIJA. “Fenerbahce” – “Galatasaray” 81:65, Zane Tamane un Elīna Babkina spēlei nebija pieteiktas.

FRANCIJA. “Bourges” – “Charleville” 62:31, Ieva Kubliņa 19 min., 10 (6/2, 3/2)+9AB.

NBA. “Warriors” – “Thunder” 116:119, Andris Biedriņš 14 min., bez punktiem, bez metieniem, bez atlēkušajām bumbām.