×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2012
Drukāt

Rīgā applūdušo brauktuvju dēļ daudzviet kavēta satiksme

Foto - LETAFoto - LETA

Stiprajās lietusgāzēs applūdušo brauktuvju dēļ Rīgā daudzviet kavēta satiksme, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola.

Pašlaik satiksme ir kavēta Aizsaules un Gaujas ielu krustojumā, Katlakalna un Lubānas ielu krustojumā, Gunāra Astras ielā pie “Mēbeļu nama”, Stokholmas ielā 12, 15.trolejbusa pieturvietā “Salaspils iela”. Tāpat applūdis ir Dzelzavas un Nīcgales ielu krustojums, jo šajā posmā vēl nav pabeigti lietus ūdens kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas darbi.

Rīgas domes Satiksmes departaments aicina transportlīdzekļu vadītājus maršrutā izvairīties no tiem ceļu posmiem, kas spēcīga lietus ietekmē mēdz applūst un būtiski kavēt satiksmes plūsmu.

“Transportlīdzekļu vadītājus aicinām būt uzmanīgiem, jo spēcīgais lietus ir noskalojis kanalizācijas aku vākus – Juglas ielā pie Latvijas Neredzīgo pansionāta, Miera un Tallinas ielu krustojumā, Ilūkstes ielā pie ēkas Nr.14. Savukārt lielas peļķes izveidojušās – Katlakalna un Lubānas ielu krustojumā, kā arī Maskavas un Lubānas ielu krustojumā. Šajā posmā kavēta sabiedriskā transporta kustība,” stāstīja Ahuna-Ozola.

Uz applūdušajām ielām nekavējoties nosūtītas lietus ūdens atsūknēšanas mašīnas. Tāpat Rīgas iedzīvotāji ir aicināti ziņot par applūdušām ielām, zvanot Rīgas domes Satiksmes vadības centram uz bezmaksas telefona numuru 80003600.

Rīgā par applūstošiem ceļu posmiem tiek uzskatīti: Vienības gatve – posmā no Telts ielas līdz Satiksmes ielai, Krasta iela zem Salu tilta, Ulmaņa gatve zem Bauskas ielas pārvada, Čiekurkalna1.garā līnija zem Vairoga tilta, Varoņu iela pie Rīgas kremācijas centra, Viestura prospekts posmā no Meža prospekta, Mangaļsala – Traleru ielā 2, Bolderājā – Gaigalas, Silikātu un Stūrmaņu iela.

Transporta līdzekļu vadītāji ir aicināti sekot līdzi ceļa zīmēm, samazināt braukšanas ātruma, kā arī būt saprotošiem attiecībā pret citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Spēcīga lietus ietekmē Rīgā applūst tās ielas, kurās vēsturiski nav projektēta lietus ūdens kanalizācijas sistēma. Pašlaik pēc Satiksmes departamenta pasūtījuma, jaunas lietus ūdens kanalizācijas sistēmas tiek izbūvētas jaunbūvējamām ielām un satiksmes objektiem, kā arī ielās, kas tiek rekonstruētas.

Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra “Twitter” konts, Rīgas novērojumu stacijā kopējais nokrišņu daudzums jau sasniedzis 15 milimetrus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+