Uncategorized

Rīgas cirkā – iluzioniste ar tīģeriem un kaķiem 16

LETA

No 22. marta līdz 5. maijam Rīgas cirkā būs skatāma jauna cirka programma “Planēta cirks”, kurā skatītājiem būs lieliska iespēja vērot brīnumainos iluzionistes Evas Džūlijas Kristī priekšnesumus un gaisa vingrotāju elpu aizraujošus numurus.

Pirmo reizi Latvijā ar savu programmu ieradusies Francijā dzīvojošā iluzioniste Kristī, kura ir vienīgā iluzioniste sieviete, kura savos maģijas pilnajos šovos izmanto arī dažādus dzīvniekus. Uz Rīgu kopā ar iluzionisti ir atbraukusi komanda, kurā ir arī 23 suņi, divas čūskas, divi tīģeri, baltā lauva, kā arī divi kaķi.

Pasaulslavenā iluzionista Deivida Koperfilda producents šo iluzionisti atzinis par vienu no labākajiem iluzionistiem pasaulē, un par to varēs pārliecināties arī Rīgas cirka apmeklētāji, jo skatītāju acu priekšā no kastē ielikta kaķa pāri paliks vien čūskas, bet tukšas kastes vietā pēkšņi uzradīsies krāšņs tīģeris. Iluzionistes maģijas pilnie šovi atklās arī citus brīnumus.

Kā stāstīja Rīgas cirka direktore un mākslinieciskā vadītāja Lolita Lipinska, programmā “Planēta cirks” būs arī klauns Antons Pilosjans, kurš ir dažādu cirka festivālu balvu ieguvējs, ar elpu aizraujošu priekšnesumu uzstāsies gaisa vingrotāja Zoja Barkova no Maskavas, bet 70. un 80.gadu tematikā iestudētu programmu piedāvās akrobātu ansamblis “Arkada”, kas priecēs skatītājus ar lieliskiem lidojumā izpildītiem numuriem. Krievijas cirka kompānijas lidojošo akrobātu ansamblis “Arkāde” ir Itālijā notiekošā prestižā cirka festivāla “City of Latina” uzvarētājs.

Bez tam jaunajā programmā skatītājus iepriecinās ugunīgais jātnieks, senas Krievijas cirka dinastijas pārstāvis Jurijs Volodčenko, Latvijas cirka mākslinieki-virtuozi ar pātagām Kristaps Pavlovs un Ina Sopova, kā arī ekscentriskie akrobāti “Jūrnieki” un vingrotāji uz stieņa.

Pirmizrādē gan nepiedalīsies, bet programmas turpinājumā varēs vērot arī Ukrainas cirka unikālo atrakciju ar putniem “Feierija ar plēsīgiem un bīstamiem putniem”.

Biļetes iepriekšpārdošanā uz programmu var iegādāties Rīgas cirka un “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās.

LA.lv