×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
26. novembris, 2013
Drukāt

Sācies līdzjutēju balsojums par gada populārāko sportistu

Autors: LETAAutors: LETA

"Gada balvas sportā 2012'' ieguvēji Ineta Radeviča un Māris Štrombergs

No otrdienas, 26. novembra, ikviens ir aicināts balsot par populārāko sportistu no ceremonijas “Latvijas Gada balva sportā 2013” rīkotāju izvirzītā kandidātu saraksta.

Žūrijas izvirzītie pretendenti ir: Edgars Bertuks (orientēšanās), Martins Dukurs (skeletons); Zemgus Girgensons (hokejs); Ernests Gulbis (teniss); Laura Ikauniece (vieglatlētika); Reinis Nitišs (autosports); Sandis Ozoliņš (hokejs); Jeļena Prokopčuka (vieglatlētika); Andrejs Rastorgujevs (biatlons); Aleksands Samoilovs (pludmales volejbols); Jānis Šmēdiņš (pludmales volejbols); Māris štrombergs (riteņbraukšana).

Balsojums vietnē olimpiade.lv un portālā delfi.lv notiks līdz 26.decembra pusnaktij. No vienas IP adreses diennaktī par vienu pretendentu var balsot vienu reizi.

Balsojums par populārāko sportistu notiks divās kārtās: 1. kārtā, no 26. novembra līdz 15. decembrim notiks balsojums par divpadsmit populāriem Latvijas sportistiem, bet 2.kārtā no 16. 26. decembra pusnaktij būs fināla balsojums, kurā varēs atbalstīt kādu no trīs visvairāk līdzjutēju balsis guvušajiem sportistiem.

Šogad “Latvijas Gada balvu sportā 2013” pasniegs 15 nominācijās.  

”Latvijas Gada balvu sportā 2012” ieguvēji bija Ineta Radeviča un Māris Štrombergs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+