×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. aprīlis, 2012
Drukāt

Sākas Mārtiņa Freimaņa fonda jauno mūziķu konkurss “Pirmais”

freimanis_martins3

Šodien Latvijas 1.rokkafejnīcā notiks Mārtiņa Freimaņa fonda organizētā dziesmu konkursa “Pirmais” pirmā atlases kārta, kurā trīs grupas cīnīsies par iespēju nokļūt finālā un cīnīties par konkursa galveno balvu – dziesmas ierakstu profesionālā skaņu studijā, aģentūru LETA informēja fonda pārstāvji.

Dalībai konkursā varēja pieteikties jebkura muzikāla apvienība vai solomākslinieks, kurš rada savu oriģinālmūziku, aizpildot anketu un atsūtot fondam divu savu dziesmu demo ierakstus. Kopumā saņemts ap 60 pieteikumiem, no kuriem tālākajai dalībai konkursā izvirzītas 26 grupas.

Šovakar par iespēju nokļūt finālā cīnīsies grupas “The Citizens”, “The Capybaras” un “The Highway”. Katrs dalībnieks uzstāsies ar 20 minūšu oriģināldziesmu programmu, kā arī izpildīs vienu kādas Mārtiņa Freimaņa dziesmas kaverversiju.

Dzīvās uzstāšanās vērtēs profesionāla žūrija, kuras pamatsastāvā būs pārstāvji no Mārtiņa Freimaņa fonda, grupas “Tumsa” un Latvijas 1.rokkafenīcas. Aktīvākie atbalstītāji saņems arī pārsteiguma balvas no Mārtiņa Freimaņa fonda.

Visiem konkursa dalībniekiem Mārtiņa Freimaņa fonds un Latvijas 1.rokkafejnīca Reiterna namā, Mārstaļu ielā 2, nodrošina gan skatuvi, gan profesionālu gaismas un skaņas tehniku.

Konkursa mērķis ir dot iespēju jaunajiem dziesmu autoriem un izpildītājiem, kā teica Mārtiņš Freimanis, “pirmo grūdienu” – iespēju pieteikt sevi un savas dziesmas plašākai publikai. Konkursa laikā liela uzmanība tiks pievērsta dziesmām, un par uzvarētājiem kļūs tie mākslinieki, kuru radītajai dziesmai būs vislielākās izredzes nokļūt radiostacijās. Ieeja pusfinālos ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+