×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
31. janvāris, 2014
Drukāt

Sākusies auniņa Šona kinofilmas veidošana

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Godalgotā animācijas filmu studija “Aardman Animations Ltd.”, kuras paspārnē tapis populārais TV seriāls “Voless un Gromits” (“Wallace & Gromit”), kinolentes “Aizskalotais” (“Flushed Away”), “Vistu dumpis” (“Chicken Run”), “Pirāti!” (“The Pirates! Band of Misfits”) un citi darbi, ir uzsākusi “Auniņa Šona” (“Shaun The Sheep”) pilnmetrāžas filmas veidošanu.

Studija “Aardman” un kompānija “Studiocanal” informē, ka filmēšanas darbi ir uzsākti 30. janvārī Bristolē, Lielbritānijā, bet kinoteātros “Auniņa Šona” filma iznāks 2015. gadā. Auniņa Šona varonis savu pirmo uznācienu uz ekrāniem piedzīvoja “Volesa un Gromita” epizodē 1995. gadā, saņemot ASV Kinoakadēmijas “Oscar” balvu labākās animācijas īsfilmas kategorijā. Animācijas seriāls par apķērīgā un nevaldāmā auniņa Šona, viņa ganāmpulka un aitu suņa Bitcera piedzīvojumiem ir izrādīts 170 valstīs. Seriāls demonstrēts arī Latvijas telekanālos, kā arī latviešu valodā ir publicētas vairākās grāmatas par viņa nedarbiem. Animācijas seriāls saņēmis vairākas godalgas, tostarp uzvaras Anesī un Ņujorkas bērnu filmu festivālos.

Topošā kinofilma būs jautrs stāsts par auniņa Šona un viņa draugu piedzīvojumiem lielpilsētā, uz kurieni viņi visi dodas, jo Šona kārtējā nedarba rezultātā fermas saimnieks ir iekūlies pamatīgā ķezā. Īpaši šim paziņojumam un filmēšanas sākumam par godu studija “Aardman” ir radījusi pirmo attēlu ar filmas centrālajām zvaigznēm “uzņemšanas laukumā”.

Oficiālais “Auniņa Šona” YouTube kanāls:

http://www.youtube.com/user/aardmanshaunthesheep

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+