Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. janvāris, 2014
Drukāt

Sākusies auniņa Šona kinofilmas veidošana

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Godalgotā animācijas filmu studija “Aardman Animations Ltd.”, kuras paspārnē tapis populārais TV seriāls “Voless un Gromits” (“Wallace & Gromit”), kinolentes “Aizskalotais” (“Flushed Away”), “Vistu dumpis” (“Chicken Run”), “Pirāti!” (“The Pirates! Band of Misfits”) un citi darbi, ir uzsākusi “Auniņa Šona” (“Shaun The Sheep”) pilnmetrāžas filmas veidošanu.

Studija “Aardman” un kompānija “Studiocanal” informē, ka filmēšanas darbi ir uzsākti 30. janvārī Bristolē, Lielbritānijā, bet kinoteātros “Auniņa Šona” filma iznāks 2015. gadā. Auniņa Šona varonis savu pirmo uznācienu uz ekrāniem piedzīvoja “Volesa un Gromita” epizodē 1995. gadā, saņemot ASV Kinoakadēmijas “Oscar” balvu labākās animācijas īsfilmas kategorijā. Animācijas seriāls par apķērīgā un nevaldāmā auniņa Šona, viņa ganāmpulka un aitu suņa Bitcera piedzīvojumiem ir izrādīts 170 valstīs. Seriāls demonstrēts arī Latvijas telekanālos, kā arī latviešu valodā ir publicētas vairākās grāmatas par viņa nedarbiem. Animācijas seriāls saņēmis vairākas godalgas, tostarp uzvaras Anesī un Ņujorkas bērnu filmu festivālos.

Topošā kinofilma būs jautrs stāsts par auniņa Šona un viņa draugu piedzīvojumiem lielpilsētā, uz kurieni viņi visi dodas, jo Šona kārtējā nedarba rezultātā fermas saimnieks ir iekūlies pamatīgā ķezā. Īpaši šim paziņojumam un filmēšanas sākumam par godu studija “Aardman” ir radījusi pirmo attēlu ar filmas centrālajām zvaigznēm “uzņemšanas laukumā”.

Oficiālais “Auniņa Šona” YouTube kanāls:

http://www.youtube.com/user/aardmanshaunthesheep

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+