Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Saldus novadā par narkotisko vielu parvadāšanu aiztur divus Lietuvas pilsoņus

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Sestdien, 2.jūlijā, Saldus novadā robežsargi aizdomās par narkotisko vielu pārvadāšanu aizturējuši divus Lietuvas pilsoņus, aģentūru BNS informēja Valsts robežsardzē.

Veicot imigrācijas kontroli, robežsargi uz autoceļa Saldus novada Ezeres pagastā aizturēja divus Lietuvas pilsoņus, jo robežsardzes suns norādīja uz iespējamo narkotisko vielu klātbūtni viņu automašīnā “Nissan Primastar”. Padziļinātā pārbaudē automašīnā tika atrastas dažādas pulverveida vielas un tabletes. Personas un nodotas Valsts policijas darbiniekiem.

Savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka uz Lielbritānijas pilsētu Donkasteru izceļojošam 1999.gadā dzimušajam Latvijas nepilngadīgajiem pilsonim nav vecāku notariāli apliecinātas piekrišanas bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts. Personai liegta izceļošana no Latvijas.

Uz ārējām robežām sestdien konstatēti seši robežpārkāpēji, bet uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēti 47 likumpārkāpumi.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (16)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+