Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Saldus novadā par narkotisko vielu parvadāšanu aiztur divus Lietuvas pilsoņus

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Sestdien, 2.jūlijā, Saldus novadā robežsargi aizdomās par narkotisko vielu pārvadāšanu aizturējuši divus Lietuvas pilsoņus, aģentūru BNS informēja Valsts robežsardzē.

Veicot imigrācijas kontroli, robežsargi uz autoceļa Saldus novada Ezeres pagastā aizturēja divus Lietuvas pilsoņus, jo robežsardzes suns norādīja uz iespējamo narkotisko vielu klātbūtni viņu automašīnā “Nissan Primastar”. Padziļinātā pārbaudē automašīnā tika atrastas dažādas pulverveida vielas un tabletes. Personas un nodotas Valsts policijas darbiniekiem.

Savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka uz Lielbritānijas pilsētu Donkasteru izceļojošam 1999.gadā dzimušajam Latvijas nepilngadīgajiem pilsonim nav vecāku notariāli apliecinātas piekrišanas bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts. Personai liegta izceļošana no Latvijas.

Uz ārējām robežām sestdien konstatēti seši robežpārkāpēji, bet uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēti 47 likumpārkāpumi.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+