Mobilā versija
+21.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Saldus novadā par narkotisko vielu parvadāšanu aiztur divus Lietuvas pilsoņus

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Sestdien, 2.jūlijā, Saldus novadā robežsargi aizdomās par narkotisko vielu pārvadāšanu aizturējuši divus Lietuvas pilsoņus, aģentūru BNS informēja Valsts robežsardzē.

Veicot imigrācijas kontroli, robežsargi uz autoceļa Saldus novada Ezeres pagastā aizturēja divus Lietuvas pilsoņus, jo robežsardzes suns norādīja uz iespējamo narkotisko vielu klātbūtni viņu automašīnā “Nissan Primastar”. Padziļinātā pārbaudē automašīnā tika atrastas dažādas pulverveida vielas un tabletes. Personas un nodotas Valsts policijas darbiniekiem.

Savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka uz Lielbritānijas pilsētu Donkasteru izceļojošam 1999.gadā dzimušajam Latvijas nepilngadīgajiem pilsonim nav vecāku notariāli apliecinātas piekrišanas bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts. Personai liegta izceļošana no Latvijas.

Uz ārējām robežām sestdien konstatēti seši robežpārkāpēji, bet uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēti 47 likumpārkāpumi.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+