×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
5. decembris, 2012
Drukāt

“Saskaņas centram” novembrī palielinās atbalstītāju skaits

Foto - LETAFoto - LETA

Partiju apvienībai “Saskaņas centrs” (SC) novembrī palielinājies atbalstītāju skaits un SC saglabāja populārākās partijas statusu, savukārt premjera pārstāvētās partijas “Vienotība” atbalstītāju pulks iepriekšējā mēnesī krities, liecina “Latvijas faktu” novembrī veiktā aptauja.

Saskaņā ar jaunākajiem datiem par SC novembrī būtu gatavi balsot 22,9% pilsoņu, kas ir par gandrīz trim procentpunktiem vairāk nekā oktobrī, kad par partiju bija gatavi balsot 19,7% vēlētāju.

“Vienotības” atbalstītāju skaits novembrī sarucis līdz 17,1% no 17,9% oktobrī. “Nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”/TB/LNNK” savukārt popularitāte kāpusi – par šo partiju novembrī bija gatavi balsot 8,1% vēlētāju salīdzinājumā ar 7,3% mēnesi iepriekš.

Novembrī būtiski krities atbalstītāju skaits Zaļo un zemnieku savienībai – par to būtu gatavi balsot tikai 7,7% vēlētāju, lai gan vēl oktobrī to atbalstīja 10%.

Savukārt Reformu partijai reitings nedaudz pieaudzis – par to novembrī bija gatavi balsot 3,7% vēlētāju salīdzinājumā ar 3,1% mēnesi iepriekš.

Otro reizi partiju reitingu aptaujā noskaidrots iedzīvotāju atbalsts Vladimira Lindermana jaundibinātajai partijai “Par dzimto valodu”, par kuru būtu gatavi balsot 0,5% vēlētāju, kas ir tikpat daudz, cik oktobrī.

Novembrī palielinājies arī to pilsoņu skaits, kuri nav izlēmuši par atbalstu kādam konkrētam politiskajam spēkam – tādi bija 26,6%, savukārt vēlēšanās nepiedalītos 11,8% pilsoņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+