×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
21. jūnijs, 2013
Drukāt

Savējie “Dzelzceļa lepnumam” izvirza deviņus vislabākos

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

VAS “Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis uzsver – prestižo nozīmi “Dzelzceļa lepnums” jau sesto gadu piešķir no kolēģu vidus izvirzītiem, nevis vadības “diktētiem” kandidātiem. Tātad tā ir īpaša, uz demokrātiskiem principiem piešķirta atzinība, ar kuru lepojas arī paši laureāti. 


 

“”Dzelzceļa lepnuma” apbalvojuma saņēmēji ne tikai labi strādā, ir labi speciālisti, viņi ir izpelnījušies savu kolēģu atzinību. Arī pārējie koncerna darbinieki ir labi sava aroda pratēji, es ar katru no jums lepojos,” tā U. Magonis. Jau stāstījām, ka “Latvijas dzelzceļš” pērn pārvadāja rekordlielu 60,5 miljonu tonnu lielu kravu daudzumu un nopelnīja pēdējos gados vislielāko peļņu – 25,7 miljonus latu. Vairāk nekā pusi no šīs naudas maksās kā dividendes valsts budžetā, bet atlikušo daļu rosinās ieguldīt uzņēmuma izaugsmē, aizvadītajā nedēļā pastāstīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Par “Dzelzceļa lepnuma 2013” laureātiem šajā gadā, tāpat kā agrāk, kļuvuši dažādu profesiju un dzelzceļa specialitāšu pārstāvji – remontatslēdznieks, darbu rīkotāja, Kvalitātes un drošības daļas kontrolieru revidentu nodaļas vadītāja, stacijas priekšniece, vilcienu dispečere un citi speciālisti. Viņi visi ir sava aroda pratēji, uzņēmumā darbojas ilgus gadus, ir aktīvi sabiedriskā darba veicēji un ir lepni par savu darba devēju. 
LDZ3_DB_9

Laila Ančupāne, “Latvijas dzelzceļa” Finanšu pārskatu un metodoloģijas nodaļas vadītāja vietniece: “Ir patīkami saņemt atzinību, ja tai tevi ieteikuši kolēģi, ja viņi tevi tā ir novērtējuši. Esmu lepna, ka strādāju “Latvijas dzelzceļā”, stabilā uzņēmumā, kur domā par darbiniekiem un kur nekad nav garlaicīgi. Patlaban darbojamies pie eiro ieviešanas jautājumiem. Mēs visi darbojamies pēc principa – viens par visiem, visi par vienu.”

Savukārt a/s “Pasažieru vilciens” Kvalitātes un drošības daļas kontrolieru un revidentu nodaļas vadītāja Judīte Vecvagare uzsvēra savā uzņēmumā sakārtoto darba vidi, vienlaikus aicinot kolēģus pret darba pienākumiem, kas ne vienmēr ir patīkami, izturēties labvēlīgi.

J. Vecvagari “Dzelzceļa lepnuma” nominācijai izvirzīja a/s “‘Pasažieru vilciens”. A/s “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Artis Birkmanis teic, ka Vecvagares kundze nominācijai izvirzīta tāpēc, ka uzņēmumā dažādos amatos nostrādājusi 40 gadus un patlaban pārstāv nodaļu, kas cīnās ar bezbiļetniekiem. “Šis nav visvieglākais darbs. Mēs Judīti Vecvagari izvirzījām viņas pieredzes un pozitīvo rakstura īpašību dēļ,” tā A. Birkmanis. “Pasažieru vilciena” vadītājs uzskata – šādi labāko darbinieku sumināšanas pasākumi rosina arī darbiniekus pilnveidot darba prasmes, turklāt šajā gadā – dod papildu pirmssvētku noskaņojumu.

Šo pirmssvētku – Līgo svētku un 15. Deju svētku noskaņojumu – vakar Dzelzceļa muzejā ar azartisku dejas soli radīja uzņēmuma deju kolektīvs “Bānītis”, kapela no Rēzeknes “Dziga”, kā arī dūdu un bungu grupa “Auļi”. Mākslinieki izpildīja katra Latvijas novada priekšnesumus, bet pasākuma beigās dalībniekiem bija sarūpēta maltīte ar visu četru novadu 
ēdieniem.

 

 

“Dzelzceļa lepnums 2013” laureāti

Laila Ančupāne, “Latvijas dzelzceļa” Finanšu pārskatu un metodoloģijas nodaļas vadītāja vietniece

Olga Gaigala, iecirkņa “Rīga–Pļaviņas” dispečere

Anatolijs Rogozins, Vienotā dispečeru vadības centra galvenā dispečera vietnieks

Svetlana Bajoka, darbu rīkotāja

Marina Panžinska, Aizkraukles stacijas priekšniece

Jevgenijs Smirnovs, Lokomotīvju remonta centra sagatavošanas ceha vadītājs

Judīte Vecvagare, a/s “Pasažieru vilciens” Kvalitātes un drošības daļas kontrolieru un revidentu nodaļas vadītāja

Ludmila Kudrina, VAS “Latvijas dzelzceļš” Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa vilcienu dispečere

Georgijs Loginovs, SIA ” Ldz ritošā sastāva serviss” Lokomotīvju remonta centra remontatslēdznieks

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+