Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
1. decembris, 2015
Drukāt

Šī ģimene pārcēlās no labklājīgas valsts, lai dzīvotu Āfrikā (3)

Foto - bbc.co.ukFoto - bbc.co.uk

Reizēm skaļa pilsēta ar sastrēgumiem un cilvēku pūļiem un smogu var likties nogurdinoša un bezjēdzīga. Tādos mirkļos gribas visam atmest ar roku un doties dabā. Kamēr vieni par to tikai sapņo, ģimene no Lielbritānijas atteicās no komfortablas pilsētas dzīves, lai iegūtu patiesu brīvību Kenijā.

Saba Duglasa-Hamiltone un Frenks Poups ar savām trim meitām jau 18 gadus dzīvo Nacionālajā Samburu rezervātā starp lauvām, pērtiķiem un čūskām.

Savvaļas dzīvnieku eksperte Saba atbrauca uz Keniju ar savu tēvu vēl 1997. gadā, 18 gadu vecumā, lai nodarbotos ar labdarību, kā arī pētītu dzīvnieku uzvedību. Pirmajā Kenijas gadā, kad Saba un Frenks centās uzsākt Āfrikā ģimenes biznesu, viņi sastapās ar neparastiem un dramatiskiem izaicinājumiem šajā mežonīgajā valstī: no negaidītiem viesiem virtuvē – mērkaķiem – , līdz pat ainai, kad mājās ielaužas krokodils.

Tagad, pēc daudziem gadiem, viņi piedāvā tūristiem apstāties viņu pašu pētnieciskajā nometnē, kur kaimiņos apmetušies 500 ziloņi.

“Ziloņu ģimenēs notiekošais atgādina ziepju operas,” saka Saba, kura zina un atšķir visus dzīvniekus pēc vārdiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Kongo džungļos,palmu ēnā.... Atbildēt

  Mums jau piedāvā pārcelties uz Āfriku? Un arī maksās pabalstus?!

 2. psrs laikos Latvijas avīzēs parādījās raksti par to, kā varonīgi
  jaunieši pamet Rīgu un dodas uz Sibiriju celt BAM-u …
  Papētot uzvārdus, atklājās, ka šie varonīgi devās atpakaļ uz SAVU
  DZIMTENI …

 3. tās piketētājmeitenes varētu draudzīgā bariņā pārcelties pie
  mērkaķiem ! ko ??

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+