Horoskopi un mistika

Riekstkoks, jasmīns vai kastaņa? Koku horoskops Skorpioniem 0

Foto – Shutterstock

No 24. oktobra līdz 2. novembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir riekstkoks.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Šajā zīmē dzimušie ir neatkarīgas un drosmīgas personības, kam nav bail uzņemties tādus darbus, no kuriem daudzi atteiktos. Viņi ir tieši un paļaujas tikai uz sevi. Svarīgs nosacījums šo cilvēku dzīvē ir komfortabla vide un laba komanda, lai īstenotu ieceres. Nepatīk vienmuļš dzīvesveids un cilvēki, kas gaužas par dzīvi. Vēlas būt ievēroti un novērtēti.


Lorem ipsum
FOTO: Leta

No 3. līdz 11. novembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir jasmīns.

Jasmīna zīmē dzimušie prot citus savaldzināt ar savu inteliģenci un atvērtību. Tomēr viņiem nepatīk ierobežojumi, pienākumi un saistības. Šā tipa cilvēkiem ir vajadzīga uzmanība un mīlestības apliecinājumi, tad viņi ir dāsni un gādīgi partneri, arī ģimenes locekļi. Pēc dabas nav materiālisti, kaut gan dzīvē bieži sasniedz labu materiālo stāvokli. Labi saprotas ar bērniem. Viņiem ir daudz draugu.


No 12. līdz 21. novembrim dzimušajiem koks pēc koku horoskopa ir kastaņa.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Kastaņa ir noslēpumaina, jūtīga un apveltīta ar izteiktu taisnīguma sajūtu. Par savu taisnību ir gatava cīnīties līdz galam, nerēķinoties ar sekām. Apkārtējiem šā tipa cilvēki ir grūti izprotami. Vajag laiku, lai viņus iepazītu un izprastu. Dzīvē vadās pēc principa, ka jādara tas, kas sagādā prieku, jo pretējā gadījumā nekas labs nesanāks. Priecē daba, mūzika un literatūra. Mīl un saprotas ar bērniem.

Saistītie raksti
LA.lv