×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. septembris, 2012
Drukāt

Slaktiņu Francijas Alpos, iespējams, izraisījis ģimenes strīds

Foto - AFPFoto - AFP

Franču policija sākusi izmeklēt versiju, ka slepkavību Francijas Alpos, kurā tika nogalināti trīs Britānijas irākieši, kā arī kāds tobrīd garām braucošs velosipēdists, izraisījis brāļu strīds par naudu, paziņoja prokuratūras pārstāvji.

“Šķiet, ka divu brāļu starpā izraisījies strīds par naudu. Tā šķiet ticama informācija, kas saņemta no Britānijas policijas,” sacīja prokurors Ēriks Mello. “Brālis tiks sīki un plaši nopratināts. Mēs pedantiski sekosim katram pavedienam.” Vienlaikus viņš arī mudināja neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus, norādot – ir grūti iedomāties, ka ģimenes strīds var “no finansiālām domstarpībām pārvērsties četru cilvēku slepkavībā”. Franču Alpos nogalinātā Britānijas irākieša Saada al Hilli brālis pats ieradies britu policijā, lai apliecinātu, ka šajā noziegumā nav vainīgs un sadarbotos ar izmeklētājiem, norādīja Francijas policija.

Apšaudē Francijas Alpu tūristu iecienītā rajonā tika nogalināts Irākā dzimušais 50 gadus vecais Hilli, viņa sieva un sievasmāte, kā arī kāds vietējais riteņbraucējs. Visi četri sašauti galvā, apliecināja prokuratūra, runājot par uzbrukumu, kurā manāmas vairākas profesionāli veiktas slepkavības pazīmes. Uzbrukumā izdzīvojušas divas meitenes, kas, kā tiek uzskatīts, ir nogalinātā pāra meitas. Viena no viņām, kurai ir tikai četri gadi, astoņas stundas slēpusies zem nogalinātās mātes brunčiem, un sākotnēji policija viņu nemaz nepamanīja. Viņas septiņus gadus vecā māsa uzbrukumā guvusi nopietnus savainojumus.

Kaimiņi Anglijā pastāstīja, ka Hilli bijis inženieris. Viņa sieva Ikbala bijusi Irākas, bet sievasmāte – Zviedrijas pilsone. Pāra meitas ir septiņus gadus vecā Zainaba un četrus gadus vecā Zīna. Varasiestādes Francijā noskaidrojušas, ka ceturtais upuris – riteņbraucējs, kurš nejauši gadījies izbrukuma vietā -, ir vietējais iedzīvotājs Silvēns Moljērs – trīs bērnu tēvs, kurš strādājis kodolenerģijas industrijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+