Latvijā
Politika

Sliktākais – gūt informāciju par situāciju valstī no soctīklu lasīšanas, uzskata Kučinskis 16

Foto – Timurs Subhankulovs

Gatavojoties sarunai ar premjeru Māri Kučinski, “LA” žurnālisti Linda Rasa un Egils Līcītis deva iespēju arī “LA” lasītājiem uzdot jautājumus, uz kuriem lūdza atbildēt valdības vadītāju.

Lasītāji vēlējās uzzināt, vai premjers pats varētu izdzīvot ar minimālo algu vai ar medmāsas algu; kāpēc mums ir tik mazas pensijas; kad varēs uzticēties Latvijas tiesu sistēmai; kad valstī būs ražošana un pietiekami darba vietu; kad beigsies nodokļu un nodevu pieaugums utt. Šie jautājumi parāda sabiedrības noskaņojumu, tā teikt, tautas sajūtu vidējo temperatūru.

Kučinskis uzskata, ka situācija nav tik slikta, kā var spriest no sociālo tīklu lasīšanas.

“Stāvoklis tiek monitorēts, un tam sekoju līdzi. Sliktākais, ar ko “slimot”, – informēties no sociālo tīklu lasīšanas. Tur uzpeldošais viedoklis bieži ir ierobežots gan skaita, gan vērtības ziņā. Sieva (Laine Kučinska, bijusī Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja, patlaban Latvijas Universitātes Mediju un mārketinga centra direktore. – Red.) man pat aizliegusi lasīt viedokļus tviterī. Es pārāk uzvelkoties. Bet arī tas ir sabiedrības noskaņojums.”

Pilnu interviju ar Māri Kučinski lasiet jaunākajā “Latvijas Avīzes” numurā vai E-izdevumā.

LA.lv