×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
14. janvāris, 2016
Drukāt

Šoferi, lai izvairītos no soda, mēģina piekukuļot policistus

Foto - LETAFoto - LETA

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau trīs autovadītāji- kukuļdevēji. Divi no pārkāpējiem apturēti par agresīvu braukšanu, bet viens par ātruma pārkāpšanu. Lai izvairītos no soda, automašīnas vadītāji policistiem devuši kukuli. Par visiem trim gadījumiem policijā sākti kriminālprocesi par kukuļdošanu, informēja policijā.

Šā gada 12. janvārī pulksten 17:07 Rīgā, Uzvaras bulvārī policisti par agresīvu braukšanu apturēja automašīnu “Audi A6’’. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1965. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 50 eiro kukuli.

Savukārt, 8.janvārī, īsi pēc pusnakts Rīgā, Brīvības ielā policisti par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu apturēja automašīnu “BMW X1’’. Pie atļautajiem 50 kilometriem stundā vadītājs brauca ar 95 kilometriem stundā. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1994. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 30 eiro kukuli.

Bet mēneša sākumā, 4.janvārī, pulksten 17:13 Rīgā, Lāčplēša un Rūsiņa ielu krustojumā par agresīvu braukšanu Ceļu policisti apturēja automašīnu “Audi A6”. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1981.gadā dzimušais vadītājs policistam deva 20 eiro kukuli.

Par visiem trim gadījumiem policijā sākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

Policija informē, ka divos no trim gadījumiem autovadītāji tika apturēti par agresīvu braukšanu – autovadītāji agresīvi pārvietojās pa joslām, pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus un veicot virkni neatļautu manevru, tādējādi apdraudot ceļu satiksmes drošību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+