Latvijā
Kriminālziņas

Specvienība pie vīrieša atrod kilogramu marihuānas 1

Pie vīrieša atrastās narkotiskās vietas. Valsts policijas foto

Imantā apcietināts vīrietis, pie kura atradās gandrīz kilograms marihuānas, informē Valsts policija.

19. janvāra vakarā Speciālo uzdevumu bataljona darbinieki, patrulējot Imantā, ievērojuši kādu aizdomīgu vīrieti. Likumsargiem radās aizdomas, ka šis vīrietis, iespējams, atradies apreibinošo vielu ietekmē.

Aizdomās turētais tika aizturēts un nogādāts Valsts policijas Rīga reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknī. Vīrietim plecā bijusi uzkārta liela soma. Veicot šīs somas pārbaudi, policisti tajā atraduši maisu ar augu valsts vielām. Tika izteikts minējums, ka tā varētu būt marihuāna.

Aizdomīgais augu valsts maisījums tika nozīmēts ekspertīžu veikšanai, kā rezultātā noskaidrots, ka atsavinātajā maisā atradušies 967 grami marihuānas.

1972.gadā dzimušais aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļauta iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

21. janvārī aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

LA.lv