×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2013
Drukāt

Stand-up komēdija pieaugušajiem “Mana kaķa dienasgrāmata”

Kakis

10. oktobrī pirmizrādi piedzīvos radošās apvienības “Coco” iestudējums stand-up komēdija pieaugušajiem “Mana kaķa dienasgrāmata”.

Tautā bieži ir dzirdēts teiciens- nevis kaķis dzīvo pie mums, bet gan mēs dzīvojam pie kaķa. Ja kāds vēl par to šaubas, tad izrāde „Mana kaķa dienasgrāmata” par to neatstās ne mazākās šaubas. Izrādē rotaļīgā un asprātīgā veidā tiks apspēlēta saimnieku dzīve, tikai no kaķa redzējuma. Dažādas dzīves situācijas, kas pirmajā mirklī līdzinās rutīnai, iegūst pilnīgi jaunu kvalitāti, ja uz to visu paskatās ar „īstenā mājas saimnieka acīm”. Pikanti, smieklīgi, reizēm pat ar nelielu rupjības un cinisma devu tiks parādīts viss, ko jūsu neatkarīgais mīlulis domā par jums.

Fragments no kaķa dienasgrāmatas:

-Piem… zem krēsla. Labi! Garlaicīgi. Atcerējos savu trauksmaino jaunību, kā mani pieķēra virtuvē pie kondensētā piena bundžas! Paspēju iebāzt ķepu bundžā līdz pašam elkonim. Atnāca Viņi un tak sāka bļaut. Palīdu zem gultas. Guļu zem gultas, laizu ķepu- ņirdzu. Biju lepns par sevi.

-Šodien man ir uznācis slinkums. Slapināt slinkums, ieēst vairs nevaru. Ielīdu skapī, snaužu. Viņi nervozē, tramīgi skatās, vēl nezin, ko Viņiem būšu sagatavojis. He!

Jānis Jarāns:

Pārsmiesieties līdz asarām uzzinot, ko patiesībā tavs četrkājainais mīlulis domā par tevi.

Dramatizējums, režija – Ivars Lūsis

Kaķa lomā – Jānis Jarāns

Organizē – RaCoco

Dienasgrāmata tiks publiskota – 10.10 Lielvārdē, 12.10 Dobelē, 17.10 Balvos, 18.10 Brocēnos, 19.10 Kuldīgā, 20.10 Rīgā, 23.10 Kandavā, 31.10 Rīgā, 1.11 Slampē, 8.11 Jēkabpilī, 9.11 Cēsīs, 14.11 Ventspilī, 22.11 Siguldā, 29.11 Ādažos, 5.12 Alūksnē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+