×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. maijs, 2015
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas (13)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Aivars Lembergs

“Viņš (Egils Levits. – E. L.) neizprot Latvijas faktisko situāciju. Viņš var “savārīt ziepes”. Būs lielas nepatikšanas. Viņš var daudziem Latvijas nedraugiem būt kā medusmaize.” Ventspils mērs Aivars Lembergs LTV “Rīta panorāmā”

E. L.: “Man nekad neapnīk klausīties Lemberga kungu ar viņa pievienotās vērtības viedokli – lielāko morālistu un dedzīgāko Latvijas interešu aizstāvi. Kaut kad viņš arī dos mūsu nedraugu sarakstu, lai tas būtu kaut vai pats NATO.”

 

Foto - LETAFoto - LETA

“Tēlaini izsakoties, pienāk desmit bruņoti bandīti un saka: ja jūs būsiet kopā ar mums, paliksiet dzīvs. Ja neklausīsiet, mēs jūs nogalināsim. Labi, jūs nobīstaties, cilvēciski to var saprast. Bet traģiskais ir tajā, ka ne Ulmanis, ne tā laika Lietuvas un Igaunijas vadītāji (..) vienkārši nespēja iedomāties, ka tik briesmīgi var melot, tik šausmīgi krāpties.” Vēsturnieks Ēriks Jēkabsons par 1940. gada notikumiem intervijā avīzē “Diena”

E. L.: “Tajos apstākļos noteikti bija vajadzīgs tāds smadzeņu centrs kā Saeima. Tā gan nebūtu ar aklību sista, prastu tālredzīgi lemt, gudri rīkoties.”

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Mākonim, ja kas Atbildēt

  Pateicoties lielā mērā Levitam Latvija ir brīva un neatkarīga valsts, jo tieši viņš piedalījās tās pareizā juridiskā noformēšanā. Bet ekonomisko pagrimumu Latvijā radīja tādi paši ekskomunisti kā jūs, kas tagad mēģina visā vainot citus, arī nacionāļus, tikai ne paši sevi. Kargini, priedīši, šķēles, brigmaņi, kalvīši, slakteri un viņiem līdzīgie 25 gadus ir bijuši pie varas stūres un tāpēc esam tur kur esam. Savējos neredzat, bet rādāt ar pirkstu pavisam citur un pūšat miglu acīs!

 2. Levits ir viens no 4.maija ideologiem kurš ir atbildīgs par valsts nokļūšanu kolonijas līmenī.

 3. Kas Ventspils būtu , ja nebūtu Lembergs. Tāda pati noplukusi nomale, kāda bija1980 gadā! Rīgas rijīgiem SLIENAS TEK! kO MULD!!!!! Ja nevar Rīgas varas tieslietu ministra vadībā vienu Lembergu notiesāt vai attaisnot, tad TAUTA SKATĀTIES UN REDZIET , KĀDI TIESNEŠI UN I E S K A I T O T T Ā D U L Ē V I T U!Latvia 90% Eiropas tiesās zaudē! Lēvit, kāsdus padomus devi?????O! Galma kungi,kuriem nekas neinteresē , kā savs mīkstais krēsls. Nekas no Levita nebūs un neceriet.Sarosītu brālis. Ko d4a masoni=== rūpējhas par SAVU LABUMU. Tā teica Ruģēns! VVF vadaBiderberga klubu EIROPĀ!

 4. Kad beidzot šo krāpnieku un komunistu notiesās par nodarīto Latvijas tautai. Par prezidentu tikai Levitu tad var būt beidzot šajā zemē kautkas sāks iet uz labo pusi. Darbs viņam būs smags, jo kūts te ir pamatīga. Ar to Digitālo TV izkrāpa miljonus, bet tagad daži pasēdēs 2 – 3 gadiņus cietumā. Nadas ko atmaksāt viņiem protams nebūs, jo visa nauda jau pieder tikai sievasmātei vai kādam citam no radiem.

 5. Tas ir ārprāts ko tas Junkers perina.Starp citu, tā iznāk, kad par lielu priekšnieku ieliek, piedodiet, absolūti neatbilstošu cilvēku.Esmu mācījies Maskavā , runājis ar šiem melnajiem.viņi grib , lai viņus kāds uztur.Strādāt un mācīties viņi negrib! To jau simtkārt redzēju MaSKAVĀ. Ja vēl paši labprātīgi piesolāmies viņus ap[kapot , ko šiem zeļļiem vēl ko vēlēties ? skaisti.! Un cik ilgi viņus tā uzturēsim ? @ ,^ !) gadus.Viņiem strīpām nāks bērni, strīpām !!! Tas jau ir vienīgais , ko viņu vīri pieprot!Tas Junkers ir galīgs……… ķis.Jāsūta atpakaļ, bet jāiet palīgā ! JKas tas ir ? Piropa nevAr tikt galā ar cilvēku tirgotāju bandām? Tad ko mēs varam ? Melnajiem bŗāļiem jādzīvo Āfrikā ! Jau Bībelē ir vārdi – Dievs noteicis katrai tautai vietru uz zemes, kur tai dzīvot ! Dieva kārtības izjaukšana atnesīs neiedomājamu haosu !

 6. tuksa dirsana vien... Atbildēt

  Meeslu vabole raapo pa latvju dveeselem un atklaati njirgajas.Meslu vabole baidaas,ja Levts kluutu par prezidentu,meeslu vabolei kopaa ar brigmaniem jabuut cietumaa obligaati.

 7. latvijaa ir vislielaakais zaglu midzenis.VENTSPILS MEESLU VABOLE,visus sos gadus var zagt un melot neviens nevienu vaardu vinam aizraadiit nevar.apsuudzeets SMAGOS NOZIEGUMOS,SII MEESLU VABOLE MIERIIGI TURPINA PARAZITEET UZ LATVIJAS NABADZIIGAAS TAUTAS.TAADS PATS CEKISTS ,MEESLU VABOLES LIIDZGAITNIEKS UN IEROCU NESEEJS IR ,BIJUSAIS CEKISTS BRIGMANIS,KURAM SEN VAJADZEEJA SEEDEET AKMENLAUZTUVES,BET MIERIIGI PARAZITE UZ TAUTAS REEKINA.

  • nāksies arī kukuļņēmējus tiesnešus tiesāt par tīšu tiesas prāvas novilcināšanu! Kā nodokļa maksātajam gru zināt, kā sauc tos tiesnešus!

 8. Liela daļa no sabiedrības tiesājamo Lembergu uzskata par mūsu Žirinovski un tikai pasmejas par viņa stulbajiem jokiem.
  Diemžēl žurnālisti aizmirsuši /grib aizmirst, ka prokuratūra ir aizliegusi viņam pildīt pašvaldības vadītāja darbu. Viņš joprojām pat valsts finansētos sabiedriskos medijos tiek intervēts kā Ventspils mērs.
  Vienlaikus nožēlojama ir tiesa, kas viņa lietas izskatīšanu vilcina gadiem.

 9. Kur Jūs esat redzējusi māla baložus?

 10. Jāpasmaida, cik nevarīgi sevis lolotā “asprāša” centieni pateikt kaut ko trāpīgu, – atžvadzinot visiem zināmo un šo to neveiksmīgi patapinot no citiem, šoreiz no talantīgā Aivara Ozoliņa…
  Līcīti, ja jūs iedomājaties, ka spējat padiskutēt ar Lembergu (kaut arī viņa demagoģiju nevaru ciest), tad Jūs rūgti maldāties! Jāturas pies sava īlena un pie savām liestēm…

 11. Atšķirībā no Līcīša, man Lemberga pļāpāšana sen ir apnikusi, jo viņš nodarbojas ar tukšu demagoģiju, izmantojot melus un stāstot puspatiesības, tādā veidā manipulējot ar sabiedrisko domu. Viņa spriedelējumi, kā visa komunistu propaganda, vienmēr ir vērsti PRET kaut ko, kā tas ir arī šoreiz –
  pret Levita kungu, lai viņu neievēlētu, nevis valsts interesēs, lai izvēlētos labāko.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Muļķe sirds, tai nekad, nekur nav gana!

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris, kurš šajā parlamenta sasaukumā pārstāvēja partiju “No sirds Latvijai” (“NSL”), piekritis piedāvājumam 13. Saeimas vēlēšanās kandidēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta. Šādu piedāvājumu viņam izteicis Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. G. Kūtris žurnālistiem teicis, ka vairākas Saeimā pārstāvētās partijas viņu aicinājušas uz 13. Saeimas vēlēšanām pievienoties to komandām, taču ZZS aizstāvētās vērtības viņam šķiet tuvākas. Tikt ievēlētam no ZZS saraksta viņam ir daudz lielākas iespējas, jo ZZS ir augstāki reitingi, kamēr Ingunas Sudrabas vadītajai “NSL” vēlētāju aptaujās atbalsts grozās ap vienu procentu.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+