×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. decembris, 2013
Drukāt

STARPSAUCIENI. Māra Antoneviča replikas (8)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

“Gribu izteikt lielu pateicību tiem, kuri jau noformējuši “Rīdzinieka karti”. Es to uztveru kā uzticēšanās apliecinājumu attiecībā pret to, ko rīdzinieku labā dara Rīgas dome.”
 (Rīgas mērs Nils Ušakovs)

M.A.: Lai tiktu pie bēdīgi slavenās “Rīdzinieka kartes”, cilvēki ir spiesti vairākas stundas nīkt garās rindās lietū un vējā. Ja tās skaitās “rūpes” par iedzīvotājiem, tad bail iedomāties, ko no Rīgas domes gaidīt jaunajā gadā.

Putins_AFP_KIRILL_KUDRYAVTSEV_3

“Tur joprojām pastāv absolūti necivilizēts termins – “nepilsonis”, proti, tas nav ne pilsonis, ne ārvalstnieks, ne apatrīds, bet sazin kas, kuram nav politisko tiesību un brīvību.”
 (Krievijas prezidents Vladimirs Putins par Latviju)

M.A.: Kā vecā anekdotē: amerikāņi interesējas, kāda ir padomju pilsoņa alga, pēc ilgākas pauzes seko atbilde: “Bet pie jums nēģerus linčo…” Laikā, kad Krievija saņem daudzus pārmetumus par situāciju cilvēktiesību jomā un daudzu rietumvalstu vadītāji šā iemesla dēļ atteikušies apmeklēt Soču olimpiskās spēles, Putins velk galdā nepilsoņu tēmu. Tas nekas, ka muļķības sarunātas, bet vismaz uzmanība uz brīdi novērsta.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Rīdzinieka kartei - NĒ! Atbildēt

    Tās Rīdzinieka kartes ir kaut kāds sviests, nekas vairāk.

  2. Tvnet arī bija raksts ar nosaukumu: Kādas priekšrocības janvārī sniedz rīdzinieku karte? Nekādas! Tur bija teikts: Ja Rīgas dome ar VARAM būtu laicīgi saskaņojusi Rīdzinieka kartes ieviešanu, tad šis process būtu skaidrāks un paredzamāks, jo šobrīd tiek solīts nonest zvaigznes no debesīm, bet nav skaidrs, kā līdz tām nokļūt. Daļa no tiem, kuri deklarējās Rīgā, to darīja, lai saņemtu Rīdzinieka karti. Stāvēja garās rindās, lai jau no janvāra saņemtu Rīdzinieka kartes īpašnieka priekšrocības, kuru nav!

  3. Pilnīgi pareizi! Piekrītu Koko viedoklim!!!

  4. Ko tālāk? Ušakovam no tā ne silti, ne auksti.Tie, kam būs kartes par ko balsos? Lauku domes lai iedod savējiem kartes.

  5. Ko lai dara, ja tik daudzi okupanti negrib atzīt sevi par Krievijas pilsoņiem, jo vienkarši kaunas par savu etnisko dzimteni.

  6. Pat prātā nenāk tev uzticēties! Un tā jezga ap biļešu cenu ir vienkārši pretīga – mēs ar saviem – SAVIEM!!! – nodokļiem to visu samaksājam. Tā nav TAVA dāvana rīdziniekiem! Ja vien būtu kur deklarēties, izrakstītos no Rīgas.

    • es negribu nekādu Rīdzinieka karti. Vispār tā pilsoņu dalīšana rīdziniekos un lauciniekos ar tās rīdzinieka kartes palīdzību ir gaužām nesimpātiska.

Draugiem Facebook Twitter Google+