×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. marts, 2014
Drukāt

Sumina labākos Latvijas tirgotājus

Foto: LETAFoto: LETA

Konkursa "Latvijas labākais tirgotājs 2008" balvas.

Piektdien pasniegtas balvas ikgadējā konkursa “Latvijas labākais tirgotājs” uzvarētājiem, informē Latvijas Tirgotāju asociācijā (LTA).

No pērn konkursā pieteiktajiem 167 uzņēmumiem pēc ekspertu komisijas vērtējuma piešķirtas astoņas galvenās balvas, 34 uzņēmumi saņēmuši uzvarētāja diplomus, 13 – atzīti par laureātiem, diviem piešķirta atzinība par iekļūšanu finālā.

Visvairāk balvu ieguva Rīgā esošie tirgotāji. Galvaspilsētai seko Jūrmala ar septiņām balvām, Daugavpils un Lielvārde – katrai pa četrām balvām, un Ventspils ar trim balvām.

Galveno balvu saņēma restorāns “MaMa” Jūrmalā, olimpiskais centrs “Ventspils”, “Benu Aptieka” Rīgā, veikals “Vidzeme” Rūjienā, veikals “Elvi” Ķekavā, pilsētas galerija “Valleta” Valmierā, tirdzniecības centrā “Sky&More” Rīgā esošais grāmatu nams “Valters un Rapa” un kafejnīca “Magdalēna” Saldū.

Konkursu “Latvijas labākais tirgotājs” LTA rīko kopīgi ar Latvijas Pašvaldību savienību. Mērķis ir popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus, paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti un iepazīstināt ar tiem plašu sabiedrību.

Šī konkursa laikā izveidojusies laba sadarbība ar vairākām pašvaldībām – Jelgavu, Lielvārdi, Jūrmalu, Ventspili un citām. Katra pašvaldība atbalsta savus labākos tirgotājus un ēdināšanas uzņēmumus arī Latvijas mēroga konkursā. Piemēram, Rīga par iegūto atzinību konkursā materiāli atbalstīs SIA “Hansa Pharma” “Benu Aptieka” Stirnu ielā un grāmatu nama “Valters un Rapa” veikalu Duntes ielā – katrai piešķirti 1000 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+