×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. maijs, 2016
Drukāt

Tālrunis piesprādzēts rokai. “LA” testē viedpulksteņus (13)

1. Visu darošie pulksteņi

1no6
Foto: Raivis ŠveicarsFoto: Raivis Šveicars

Pirms gadiem piecpa­dsmit bijām laimīgi par jebkuru mobilo telefonu. Tie piedāvāja tik daudz iespēju! Varējām zvanīt, sūtīt īsziņas, daži pat pieslēgties internetam, varbūt vadīt spēli “Čūska”. Pagājis tikai neilgs laiks, un mūsu rīcībā ir pulksteņi, kuros varam saņemt zvanus un īsziņas (pat atbildēt!), jaunumus sociālajos tīklos, mērīt asinsspiedienu, pulsu, soļu skaitu, noskrieto distanci, plānot dienas gaitu un veikt vēl daudzas citas darbības, par kurām pirms neilga laika pat nesapņojām. Viedo pasauli papildinājuši viedpulksteņi.

Viedpulkstenis ir kā samazināts viedtālrunis, kā rokas pulkstenis, kas spēj veikt vairākas, bet ne visas viedtālruņa funkcijas. Arī cena ir līdzīga, kas viedpulksteni padara par dārgu prieku. Tomēr tie kļūst arvien populārāki – šā gada pirmajos trijos mēnešos pārdots par 3,9 miljoniem vai 223% viedpulksteņu vairāk nekā gadu iepriekš. “Latvijas Avīzes” rīcībā nonāca trīs populārāko viedtālruņu ražotāju radītie augstākās klases gudrie pulksteņi, kuri “Bite” un “LMT” maksā robežās no 349 eiro par “Samsung Galaxy Gear S2” līdz pat 545 eiro par visdārgāko “Apple Watch Sport”. Vidusceļš “Huawei Watch” no maciņiem patukšos 399 eiro. Piekritīsiet, iespaidīgi par rokas pulksteni.

 1. Visu darošie pulksteņi
 2. "Huawei" – izcili skaists
 3. Pulkstenis būs jāuzlādē
 4. Iepriecina "Samsung" radītā "Tizen" operētājsistēma
 5. "Apple Watch" visvairāk līdzinās sporta pulkstenim
 6. Vai ir tā vērti?

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Very nice site! [url=http://ypxoiea2.com/qyvkrq/2.html]cheap goods[/url]

 2. Very nice site! [url=http://oixapey2.com/aqtoar/2.html]cheap goods[/url]

 3. Very nice site!

 4. Very nice site!

 5. Very nice site! [url=http://oieypxa2.com/kyvkrk/2.html]cheap goods[/url]

 6. Very nice site! [url=http://ypxoiea2.com/ovyvkqv/2.html]cheap goods[/url]

 7. Very nice site! [url=http://opeyixa2.com/qvosyra/2.html]cheap goods[/url]

 8. Very nice site!

 9. Very nice site!

 10. Very nice site! [url=http://opeyixa2.com/rvqtoxx/2.html]cheap goods[/url]

 11. with people like one to grant visibly all of that numerous populaces would am inflicted with sold for electronic ebook to create selected jumps in favor of their unique terminate, mainly right away dgegaeebeefdebeg

 12. Tas, vai viedpulkstenis ir tā vērts, ir ļoti smags jautājums un katrā atšķirīgajā gadījumā atbilde būs savādāka. Jautājums ir – ko tu saņem par šo naudu. Cilvēkam, kas to izmantos tikai kā pulksteni un soļu skaitītāju, protams, tas nav tā vērts. Turpretī kādam, kam pa dienu pienāk desmitiem e-pastu un citu ziņojumu, un telefonzvanu, komplektā ar bluetooth austiņu šis būs neaizvietojams darbarīks, kas taupa laiku, tātad naudu.
  Apple pulkstenis gan ir mēsls jebkurā gadījumā 🙂 ideja laba, bet izpildījums garām.

 13. Vai LA TESTĒŠANU latviski arī spētu pateikt? Latvijas Avīze, latviešu valoda taču ir ļoti izteiksmīga, bagāta! Pamēģiniet!

Draugiem Facebook Twitter Google+