×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
15. marts, 2015
Drukāt

Terorists Girkins Putinam paredz Miloševiča likteni (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Bijušais teroristu organizācijas “Doņeckas tautas republika” (DTR) līderis Igors Girkins (Strelkovs) Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam paredz Serbijas prezidenta Slobodana Miloševiča likteni.

Miloševičs mira no sirdslēkmes 2006.gadā Hāgas tribunāla cietumā, tā arī nesagaidījis spriedumu apsūdzībās kara noziegumos, noziegumos pret cilvēci un par genocīda īstenošanu.

Girkins nedēļas nogalē uzstājies ar runu Jekaterinburgā, kur rīkota kustības „Jaunkrievija” aktīvistu sanāksme, paužot neapmierinātību par izmaiņām Kremļa taktikā Donbasā.

“Vispirms Jaunkrievija, pēc tam nav Jaunkrievija, bet Doņeckas un Luhanskas tautas republikas, pēc tam nav tautas republikas, bet pašpasludinātās republikas, bet tagad jau tie ir atsevišķi Ukrainas rajoni. It kā runāja par krievu pasauli, par to, ka jāatbalsta savējie,” savu neapmierinātību pauda Girkins, Putinam paredzot Miloševiča likteni.

Girkins kādu laiku bija Doņeckas teroristu “republikas” “aizsardzības ministrs”, bet tad augustā negaidīti tika atsaukts atpakaļ uz Krieviju.

Kopš tā laika viņš vairākkārt kritizējis Kremļa politiku Ukrainā, uzstājot, ka Putinam vajadzēja jau sākotnēji iesūtīt Doņeckā un Luhanskā karavīrus, lai atbalstītu vietējos kaujiniekus, kā to izdarīja Krimā, kas ļautu visu Donbasu pievienot Krievijai.

Girkins ir Krievijas militārā izlūkdienesta rezerves pulkvedis, kas iepriekš kā brīvprātīgais karojis Piedņestras konfliktā, Bosnijas karā un kā algotnis Čečenijā.

Pagājušā gada martā “slāvu pasaules” sludinātājs piedalījās Krimas okupācijā, bet pēc tās aneksijas šķērsoja Ukrainas un Krievijas sauszemes robežu un Ukrainas austrumos sāka vadīt prokrievisko kaujinieku uzbrukumus.

Septembrī medijos parādījās ziņas, ka Girkins Donbasu pametis un atgriezies Maskavā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. No Girkina mutes Dieva ausī.

  2. Girkina pēdas ir arī Krimā.Janukoviču specdienesti nolaupija,jo viņš pret Maidanu pretēji specdienestu plāniem negribēja pielietot spēku.No Maidana provokatori aizbēga uz Krimu un krievu bāžu aizsardzībā noorganizeja pievienošanu Krievijai.Ukraiņu berkuts atradās pilnīgā Krievijas kontrolē un pie pirmās izdevības aizbēga no Ukrainas.Putins šodienas filmā to visu izstāstija un tie ,kuri atrodas Krievijas propogandas iespaidā,to atzīst par teicamu darbu un ir gatavi šādas metodes pielietot jebkurā bijušas PSRS republikā.Par to liecina krievu pasaules aktivitātes padomju okupācijas aktīvistu pārvaldītajā Latvijā.Nav bijušo kolaboracionistu.Viņi vienmēr ir gatavi visu pārdot par nelielu cenu ar lielu peļņu.

  3. Girkinam Nemcova liktenis ir paredzams. Tikai bēres nebūs tik kuplas.

  4. Girkinam vieta Hāgas cietumā, nelietis,ļaunuma pilns,vēlot nelaimi otram ,viņš to ir piesaucis pats sev.

Draugiem Facebook Twitter Google+