×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

Uzņemts Justa profila video

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Pagājušajā nedēļā tapis “Supernovas” uzvarētāja Justa promo video, kuru skatīs cilvēki visā Eiropā līdz pat Eirovīzijas dziesmu konkursam maijā, kad visi varēsim just līdzi pašmāju jaunatklātajam talantam.

Video mērķis bija nevis pārliecināt skatītāju par Justa spējām un atbilstību dalībai Eirovīzijas dziesmu konkursā, bet radīt īpašu noskaņu. Filmēšanā netika veikta nekāda manipulācija ar gaismām, fonu, lai video izdotos pēc iespējas īstāks, patiesāks. Video ir balstīts uz sajūtām un zīmēm, kas simbolizē Justa dzīvē notikušo un šī brīža sajūtas.

Video tika uzņemts divu dienu laikā, Rīgā. Abas dienas filmēšana sākās ar saullēktu plkst.05.00 un noslēdzās līdz ar saulrietu plkst.20.00. Filmēšana notika dažādās lokācijās – uz Akmens tilta, Vecrīgas ielās, VEF kultūras pilī, pie jūras un citās galvaspilsētu raksturojošās vietās.

Profila video uzņēma kompānija “Imagine Pictures”, režisora Andžeja Gavriss un producentes Jūlijas Fricsones vadībā. Roku video tapšanā pielika arī operators Nikita Popkovs un komponists/skaņu dizaineris Wolk Recording Studios.

Video ir jau pieejams apskatei Eirovīzijas mājas lapā – eurovision.tv un oficiālajā youtube.com kontā, kur ir 1.000.000 sekotāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+