Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Tieslietu padome AT priekšsēdētāja amatam atbalsta gan Bičkoviču, gan Guļānu (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Attēlā Ivars Bičkovičs (no kreisās) un Andris Guļāns.

Tieslietu padome Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētāja amatam pirmdien atbalstīja gan esošo priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču, gan bijušo AT priekšsēdētāju Andri Guļānu, informēja padomē.

Balsošanā nepiedalījās tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs un Saeimas juridiskās komisijas vadītājs Gaidis Bērziņš. Balsošanā nepiedalījās arī Bičkovičs.

Par nākamo AT priekšsēdētāju piektdien lems AT plēnums.

16.jūnijā beidzas paša AT priekšsēdētāja Bičkoviča pilnvaras, tādēļ AT plēnumam jāizvirza kandidāts Saeimas balsojumam. “Saskaņā ar grozījumiem likumā “Par tiesu varu” šoreiz ir jauna kārtība AT priekšsēdētāja kandidātu virzībai – viedokli par kandidātiem jāizsaka Tieslietu padomei un šis viedoklis tiek darīts zināms plēnumam.

AT tiesneši ir izvirzījuši divus priekšsēdētāja amata kandidātus – Bičkoviču un Guļānu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Dīvaina tā galvenā tiesneša ievēlēšanas kārtība. Sanāk ka varēs balsot par vienu kandidātu. Un kas būs, ja neiebalsos?

  2. Vai tad letini ir apsikusi, ka atkal tiks ievelets par augstako tiesnesi ciganzens?

  3. viss kartībā, ak cien.kundze Atbildēt

    ar Kalnmeijeru viss jau skaidrs, tagad jāmet kapeika Bičkovičam un Guļānam

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (39)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+