×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
7. jūnijs, 2016
Drukāt

Tiešraide: mācību maršs “Dragoon Ride II” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Portāls La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šodien, 7. jūnijā no plkst. 12.00 tiešraidē skatīties ASV 2. kavalērijas pulka mācību maršu “Dragoon Ride II”, kas no Vilsekas Vācijā dodas uz Tapu Igaunijā, lai piedalītos starptautiskajās mācībās “Saber Strike 2016”.

Mācību maršs dosies uz Igauniju divos dažādos maršrutos, katrā pārvietojoties 200 tehnikas vienībām, tai skaitā kājnieku kaujas mašīnām “Stryker”, kas veiks vairāk nekā 2400 kilometru, šķērsojot sešas valstis – Vāciju, Čehiju, Poliju, Lietuvu, Latviju un Igauniju. “Dragoon Ride II” mērķis ir pārbaudīt sabiedroto spējas ātri pārvietoties Alianses teritorijā un uzlabot starptautisko sadarbību.

Tiešraides skatītājiem būs iespēja vērot militārās tehnikas apskati Rēzeknē, tostarp arī unikālus kadrus no kaujas mašīnas “Stryker”. Tāpat arī skatītāji redzēs intervijas ar ASV vēstnieci Latvijā Nensiju Bikofu Petitu, Aizsardzības ministru Raimondu Bergmani, mācību marša dalībniekiem un rīkotājiem, kā arī labākos kadrus no “Dragoon Ride II” marša atklāšanas 6. jūnijā Daugavpilī.

Mācību maršs laikā no 6. līdz 8. jūnijam šķērso Zemgali, Latgali un Vidzemi, savukārt 13. un 14. jūnijā kolonnas pārvietosies pa Zemgali un Vidzemi.

Mācību marša “Dragoon Ride II” tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā http://straume.lmt.lv. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturus #DragoonRide un #LMTStraume.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu nebuusim kaa ukrainji un nepieljausim ASV centienus kacināt Krieviju virzot bruņutehniku caur Daugavpili. Vai LV visi zaļo .. saēdušies? Kauns par tautu

Draugiem Facebook Twitter Google+