Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
27. oktobris, 2014
Drukāt

Ungārijā protestē pret “interneta nodokli”

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Nedēļas nogalē Budapeštas ielās izgāja aptuveni 10 000 cilvēku, protestējot pret premjerministra Viktora Orbāna valdības ieceri ieviest pasaulē pirmo “interneta nodokli”. Likumprojekts paredz paplašināt telekomunikāciju nodokļa piemērošanu, attiecinot to arī uz interneta pakalpojumiem, apliekot katru saņemtās informācijas gigabaitu ar 150 forintus (0,50 eiro) lielu nodokli. Eiropas Komisijas pārstāvis Raiens Hīts norādījis, ka, piemērojot jauno nodokli, ungāriem, piemēram, par filmas straumēšanu turpmāk nāksies papildus samaksāt 15 eiro, bet vesela televīzijas seriāla noskatīšanās var izmaksāt 254 eiro. Ar jauno nodokli paredzēts aplikt interneta pakalpojumu sniedzējus, un tā mērķis ir papildināt valsts kasi, kuru māc parāda slogs.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studentiVācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+