×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. decembris, 2017
Drukāt

Uzņēmējs Vilnītis pametīs amatus

AS "Liepājas papīrs" valdes priekšsēdētājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis, Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis. Foto - LETAAS "Liepājas papīrs" valdes priekšsēdētājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes loceklis, Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis. Foto - LETA

“Liepājas papīra” prezidents Jānis Vilnītis, gatavojoties nākamgad pārņemt Liepājas domes mēra pienākumus, nolēmis atteikties no amatiem Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, raksta avīze “Kurzemes vārds”.

Vilnītis bija Kurzemes padomes vadītājs. “Es atsakos no tiem pienākumiem un amatiem, kurus vairs nespēšu savienot,” apstiprinājis J. Vilnītis.

Sagaidāms, ka nākamvasar viņš atstās arī “Liepājas papīra” prezidenta amatu, min avīze.

Par savu pēcnācēju LTRK Kurzemes padomē un biedrības “lielajā” padomē J. Vilnītis ieteicis Talsu uzņēmēju, SIA “Krauzers” valdes priekšsēdētāju Andi Araku.

Liepājā koalīciju veido līdzšinējā mēra Ulda Seska Liepājas partija kopā ar Latvijas Reģionu apvienību, kuras līderis ir Vilnītis. Jau ziņots, ka panākta vienošanās par neparastu modeli – viņi šajā amatā rotēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+