×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Vasarā Mazā ģilde aicina uz džeza koncertiem pagalmā

Foto: LETAFoto: LETA

Turpinot tradīcijas, jau astoto gadu pēc kārtas no 5. jūnija līdz pat 28. augustam ceturtdienu pēcpusdienās plkst. 17.00 Mazās Ģildes dārziņā būs iespējams noklausīties bezmaksas džeza mūzikas koncertus dažādu Latvijas mūziķu izpildījumā, informē Mazās ģildes projektu vadītājs Eduards Gaušis.

Šīs vasaras koncertos piedalīsies City Jazz Youth Band, Jam Orchestra un Lauris Amantovs jazz quartet.

Koncertus organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs “Mazā Ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

City Jazz Youth Band ir ritmiskās mūzikas biedrības City Jazz Riga veidots projekts, kura sastāvā ir apvienoti jaunieši vecumā līdz 25 gadiem. Bigbenda dalībnieki ir topošie sfēras profesionāļi vai jaunieši, kuri mūziku izvēlējušies par savu hobiju ar vēlmi attīstīt to profesionālā līmenī. Bigbends darbojas džeza mūziķa Kārļa Vanaga vadībā.

Jam Orchestra izveidots 2001. gadā, kad tajā iesaistījās profesionāli mūziķi ar līdzīgu biogrāfiju un muzikālo pieredzi, šobrīd pazīstamais saksofonists Zintis Žvarts un basģitārists Pēteris Liepiņš, viens no pieprasītākajiem un stilistiski daudzveidīgākajiem bundziniekiem Latvijā – Gundars Lintiņš, spožais pianists Romāns Vendiņš un ģitāras virtuozs Andrejs Jevsjukovs.

Lauris Amantovs jazz quartet pašreizējā sastāvā spēlē kopš 2003. gada. Kolektīvu varētu raksturot īsi – visaugstākā līmenī profesionāli izpildīta mūzika, stingri ievērojot tradīcijas un stilu. Kvartetā spēlē Lauris Amantovs (trombons), Viktors Ritovs (klavieres), Viktors Zeļenkovs (kontrabass) un Raimonds Kalniņš (sitamie instrumenti).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+