Mobilā versija
+2.8°C
Ziedonis
Pirmdiena, 1. maijs, 2017
11. augusts, 2015
Drukāt

VDT iestudē “Meistaru un Margaritu”

Foto-Anda KrauzeFoto-Anda Krauze

Margaritas lomā - Elīna Vāne.

Valmieras teātrī darbu pie Mihaila Bulgakova romāna “Meistars un Margarita” iestudējuma sākusi režisore Indra Roga. Pirmizrādi tas piedzīvos 2. oktobrī, bet jau šodien sākas biļešu pārdošana uz visām oktobrī gaidāmajām izrādēm – 2., 3., 4. un 24. oktobrī, LA.lv uzzināja teātrī.

“Meistars un Margarita” gaidāms kā savdabīgs turpinājums izrādei “Zojkina kvartira” (“Zojas dzīvoklis”), ko Valmieras teātris vēl nupat viesizrādēs Rīgā nospēlēja pēdējoreiz un kas vairāku gadu garumā saņēma milzīgu skatītāju atsaucību, stāsta teātra paŗstāve Lija Ozoliņa.

“Zojas Peļc dzīvoklis ir atbrīvojies. Tajā ievācas Volands (Jānis Znotiņš) ar savu svītu. Viņš ieradies Maskavā, lai tiktos ar Meistaru (Ivo Martinsons), kas sarakstījis romānu par divus tūkstošus gadu seniem notikumiem Jerušalaimā, bet viņa mīļoto Margaritu (Elīna Vāne) padarītu par savas Pavasara balles karalieni. Katrs saņem pēc nopelniem,” pavisam īsi iestudējuma noskaņu ieskicē režisore un dramatizējuma autore Indra Roga.

Izrādes radošajā komandā arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Anna Heinrihsone, horeogrāfe Inga Raudinga, komponists Emīls Zilberts, gaismu mākslinieks Igors Kapustins, videomākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis, vokālais pedagogs Maksims Ļaščenko.

Lomās: Jānis Znotiņš, Ivo Martinsons, Elīna Vāne, Imants Strads, Tālivaldis Lasmanis, Mārtiņš Meiers, Kārlis Neimanis, Rihards Jakovels, Ieva Puķe, Krišjānis Salmiņš, Januss Johansons, Ingus Kniploks, Kārlis Freimanis, Ivars Vanags, Arnolds Osis, Ģirts Rāviņš, Ilze Pukinska, Inese Ramute, Inese Pudža, Mārtiņš Liepa, Māris Bezmers, Rūta Dišlere, Ilze Lieckalniņa, Oskars Morozovs.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+