Sports
Futbols

“Ventspils” futbola klubs: Akinjemi ir nozagts un klubs tiek šantažēts1

Latvijas spēcīgākās futbola līgas klubs “Ventspils” paziņojis, ka tās nigēriešu uzbrucējs Adeleki Akinjemi ir ticis nozagts un zagļi klubu šantažē.

FK “Ventspils” vērsās pie Valsts policijas, lai ziņotu, ka Akinjemi ir bezvēsts pazudis.

“Akinjemi joprojām nav atgriezies “Ventspils” kluba bāzē, lai turpinātu pildīt līguma saistības,” teikts paziņojumā. “Joprojām nav zināma viņa atrašanās vieta, turklāt pie komandas pēdējo desmit dienu laikā ir vērsušies vairāki cilvēki, kas pēc kluba pārstāvju domām ir krimināls grupējums.”

Tāpat paziņojumā teikts, ka Ventspils vienība vairākkārt vērsusies pie šiem cilvēkiem, lai Akinjemi tiktu atgriezts atpakaļ komandā, taču klubs esot ticis šantažēts un pret to izdarīts spiediens.

“Šie cilvēki cenšas piespiest klubu veikt nepieņemamus līguma nosacījumus, kas saistīti ar tā termiņu un pārejas summu,” rakstīts paziņojumā. “Pretējā gadījumā viņi ir atteikušies futbolistu atgriezt mūsu komandā. Zinot, ka Akinjemi, šobrīd “Ventspils” sastāvā demonstrē atzīstamu sniegumu, esam pārliecināti, ka futbolists ir nozagts ar mērķi iegūt finansiālu labumu.”

Tāpat Ventspils vienība paudusi apņēmību iesaistīt arī Starptautisko Futbola federāciju asociāciju (FIFA) un Eiropas Futbola federāciju asociāciju (UEFA), sakot, ka tai pieder 100% tiesības uz futbolistu.

Tikmēr Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonām šodien, 8.augustā, ir izdevies telefoniski sazināties ar nigēriešu futbolistu un noskaidrot, ka viņš ir sveiks un vesels, un, ka viņa prombūtne nav saistīta ar noziedzīgu nodarījumu. Par notikušo policijā ir uzsākta resoriskā pārbaude, kuras ietvaros tiek
skaidroti precīzi notikušā apstākļi un pārbaudīti visi fakti.

Patlaban 19 gadus vecais Akinjemi pirmdien neieradās pie komandas, kura devās uz Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēli Liepājā. Tāpat nigēriešu futbolistu nevarēja sazvanīt, kā arī viņš neatradās savā mītnes vietā.

Nigēriešu futbolists dzīvojis viesnīcā, taču to viņš ir atstājis.

Saistītie raksti

Akinjemi ir “Ventspils” uzbrukuma līderis, šosezon ar 13 gūtiem vārtiem esot “SynotTip” futbola virslīgas rezultatīvākais spēlētājs. Tāpat viņš parādīja teicamu sniegumu UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs, kur četros mačos izcēlās ar septiņiem precīziem sitieniem. Sešus vārtus viņš guva pirmajā kvalifikācijas kārtā pret Albānijas klubu Ģirokastras “Luftetari”, bet reizi pārspēja Francijas kluba Bordo “Girondins” vārtsargu.

Iepriekš izskanēja runas, ka pēc Akinjemi lieliskā snieguma interesi par viņu izrādījuši ārzemju klubi no Francijas, Vācijas un Šveices.

Akinjemi līgums ar “Ventspils” komandu ir spēkā vēl uz četriem gadiem.

LA.lv