×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Vērtība – intervijas ar politiķiem


lavaks22

Aivars Kalniņš Krimuldā: “Cenšos saglabāt visus “Latvijas Avīzes”  un “Mājas Viesa” numurus. Daudzi par to brīnās, vai man mājās ir vieta, kur glabāt tik daudz vecu avīžu? Es mierinu – nav tik traki, ja grib, vietu var atrast.

Nesen lasīju laikrakstā par kādu kundzi, kas interesantākos rakstus no “LA” izgriež un glabā mapēs. Es tā nevarētu, jo tad būtu jāizgriež visa avīze.

Lielākā vērtība, ka laikrakstā tiek atspoguļota visas Latvijas ikdienas dzīve. Tā kā manā rīcībā ir arī iepriekšējo gadu laikraksti, vienmēr varu salīdzināt, ko tas vai cits politiķis sacījis pirms pieciem vai desmit gadiem un tagad. Redzamākie politiķi, piemēram, Godmanis, Repše, Štokenbergs, Dombrovskis, tagad arī Ušakovs un Ameriks, kā arī citi tiek intervēti pietiekami bieži.

Vēl man patīk lasīt ceļojumu aprakstus, rakstus par dabu, kā arī vēstuļu lappusi. Saprotu, ka visi rakstītāji grib, lai viņu domas publicē pilnā apmērā, ne tikai dažas rindas. Tomēr ne visi viedokļi ir tā vērti, lai tos tiražētu tūkstošos eksemplāru.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+