×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. februāris, 2018
Drukāt

VID aicina “piebremzēt” ar deklarāciju iesniegšanu jau 1.martā (15)

Foto - LETA/Edijs PālēnsFoto - LETA/Edijs Pālēns

Ilustratīvs foto.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina iedzīvotājus nesteigties gada ienākumu deklarācijas iesniegt jau marta pirmajā dienā, tā piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

“Mēs saprotam, ka ikviens vēlas iesniegt deklarāciju pirmais 1.martā, lai arī pirmais saņemtu šo nodokļu atmaksu, bet, manuprāt, pagājušā gada rezultāti parādīja, ka nebūs tā, ka kāds no nodokļu maksātājiem šo atmaksu nesaņemtu, lūdz ar to ir aicinājums nesteigties un tieši 1.martā no rīta šo deklarāciju nesniegt,” teica Cīrule.

Vienlaikus viņa prognozēja, ka šogad neatkārtosies pagājušā gada situācija, kad, ņemot vērā milzīgo vienlaicīgo pieslēgumu skaitu, sistēma tika pārslogota.

Tāpat Cīrule norādīja, ka VID ir ļoti ieinteresēts, lai automātiski varētu piekļūt datiem gan par iedzīvotāju izdevumiem veselībai, gan interešu izglītībai. “Mēs, laikam, esam viena no iestādēm, kas ir visvairāk ieinteresēta, lai e-medicīna attīstītos pēc iespējas ātrāk, lai mēs varētu visus datus saņemt “online”, lai mums nebūtu jāpieņem čeki papīra formā, jāpārbauda, jāskatās, vai tie atbilst patiesībai,” viņa sacīja.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 1.martā sākas gada ienākumu deklarāciju iesniegšana gan tiem nodokļu maksātājiem, kam tas jādara obligāti, gan tiem, kuri to vēlas darīt brīvprātīgi, lai saņemtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Nebūtu valsts vairums iedzīvotāju iedzinusi naudas trūkumā, tad arī neviens neskrietu pa galvu un kaklu kautko rakstīt. Jo citiem šī nauda ir ļoti vajadzīga.

 2. Aizsutisu uzreiz00:01 nafig maksat pec tam sodu jo esi nokvejis

 3. nedod dievs laicigi neiesniegt deklaraciju es jau naktis gulot skaitu dienas ka tik neaizmirstos paldies vienreiz jau sodu uzkrukija badakasi

 4. Kā tad! Tas ir ar gudru ziņu – lai jūs nekavējoties varētu sodīt par kavējumu, tādējādi iekasējot papildus naudu. 😀

 5. Nu ja iedzīvotājiem nāktos vidam maksāt tad gan šādus paziņojumus nepublicētu, bet gan spiestu uz to lai nekavējoties tiktu veiktas darbības

 6. Par spīti iesniegšu 1. Martā un aicinu darīt to visiem!

  • Es noteikti, ka 1.marta to darīšu! Kamēr vēl domā ko atdot. Velāk izdomās, ka nodokļus neatmaksās, tad bešā paliks. 😃😃

 7. Tas nozīmē – nesniedziet vispār, lai nepārslogotu sistēmu un mūs. Mums nekur nav jāsteidzas, mēs prēmijas saņemsim tik un tā. Bet jūs pacietieties. Paldies, ka pārmaksājāt nodokļus. Mums ļoti patīk “piecīši”, labāk eirīši…. Utt. Utt..Utt…

 8. un tā iesniegšu – man nauda vajadzīga par attaisnotajiem izdevumiem, jo ātrāk, jo labāk!

 9. Nevajg lakt darba laikā, ja bremzēsiet, sēdēsiet cietumā, vislabākajā gadījumā!

 10. tad steidzina ,tagad atkal nesteidzieties — :))))

 11. Es ieteikzu valstij nesteigties ar attiecigo rekinu piestadishanu saviem pilsoniem!

 12. nediktējiet ko un kā man darīt! iesniegšu pirmajā minūtē kā tas būs iespējams!

Draugiem Facebook Twitter Google+