×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Izglābj suņuku, kurš piesiets pie atsvara un iemests upē (13)

Kadrs no videoKadrs no video

Glābēji otrdien izglābuši suni, kurš bija ar striķi piesiets pie atsvara un iemests upē, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informē, ka plkst.10.51 glābēji devās uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur, netālu no dzelzceļa stacijas, upes neaizsalušajā daļā bija iemests atsvars, pie kura ar striķi piesiets mazs sunītis, kas atradās uz ledus. Ugunsdzēsēji glābēji suni no ledus nocēla, sasedza segās un nodeva pieteicējai, kura apsolīja par to parūpēties.

Savukārt plkst.11.33 tika saņemts izsaukums uz Rēzeknes novada Ilzeskalna pagastu, kur 2m dziļā akā bija iekritis suns. Ugunsdzēsēji glābēji suni no akas izvilka un nodeva saimniekam.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.janvāra plkst.6.30 līdz 20.janvāra plkst. 6.30, VUGD saņēma 46 izsaukumus, no kuriem 27 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz glābšanas darbiem, savukārt trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. KAD BEIDZOT SĀKS SODĪT DZĪVNIEKU SLEPKAVAS.?

 2. ja senak saimnieki pasi izlema ko darit ar nevajadzigiem dzivniekiem nokava nosava vai ari slicinaja un apraka kuri galai nederigi tada pasaule ir zelo pasi sevi….

 3. Un ko par to tagad saka kaimini?

 4. Priecājos, ka mums ir tāda meitene, kura ir ne tik vien skaista, bet arī saprātīga, drosmīga, izpalīdzīga….

 5. vispar latviesi stulbeni pats esmu latvietis

 6. Kristīne ir Latvijas lepnums.!!! Tam arkādijam maitas gabalam .. Gan jau bija žēl maizes gabaliņa ko iedot sunītim un izdomāja noslepkavot. Tagad tik aizbildinās kaimiņi, bērns. Slepkava ir un paliks slepkava.

 7. Karma neguļ, visiem viss nāks atpakaļ. Gan Kristīnei par labo daru, gan arkādijam par nodarījum.

 8. Kristīne un glābēji ir Cilvēki. Jā, cilvēki ar lielo burtu. Ja tādu būtu vairāk!

 9. Es nesaprotu kapeec visu laiku redzu zinjas tikai no LATVIJAS ka ciesh sunji,kas notiek ar Latvijas iedziivotaajiem?Anglijaa nekur nav dzirdeets ka shitaa izriikojas ar dziivniekiem,sanaak ka Latvijaa dziivo cietsirdiigi cilveeki un man ir liels kauns par savu tautu!

 10. KAPEC SIM NECILVEKAM MEZONIM IR TIKAI ADMINISRATIVS SODS ? TADUS CILVEKUS VAJAG BAZT CIETUMA UZ ILGU LAIKU ! JA IR ADMINISTRATIVS SODS, TAD TADS LAI VISU SAVU ATLIKUSO MUZU MAKSA LIELU SUMMU . KAMER PATS MAITA NENOSPRAGS ! KA VISPAR KAIMINI VAR DZIVOT AR TADU SLEPKAVU ? TADU SUDU MAITU IR JALINCO . VAI TIESAM LATVIJA NEVAR PIENEMT KADU SAKARIGU LIKUMU PRET SADIEM VARMAKAM ? SAMAKSAS KAPEIKAS SODA NAUDU UN SLEPKAVOS TALAK . SO MEITENITI VAJADZEJA ABALVOT AR GODA RAKSTU VISMAZ ! DIEVS DOTU SADUS CILVEKUS .

 11. Patiess prieks par līdzjūtīgo meiteni,kas nepameta sunīti nelaimē un izglāba no varmākas nodomiem.Tiešām,pelnījusi īpašu atzinību no sabiedrības!Bet neizpratne par to,cik vienkārši visu to paskaidro vīrietis un droši vien arī sods būs simbolisks…Vajadzētu tādu,ka roka otrreiz neceltos.

  • Un vél saka kā normāls Vecis nedzer, bet dauza suni gaišä dienas laikā, cietumä tädus, dzívniekiem nav jäcieš no tädiem idiotiem, pašu iemest tai upé lai papriecäjås un vél padauzít pa galvu ar akmeni.

 12. ir šis necilvēks

Draugiem Facebook Twitter Google+