Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Smaga avārija Grenctālē – frontālā sadursmē četri cietušie0

Kadrs no video

Bauskas šoseja pirmdien izrādījusies nelaimīga vairākiem autobraucējiem – vienā no negadījumiem cietušo nebija, taču avārijā, kura notika vakarpusē, sekas ir krietni bēdīgākas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Šodien “Degpunktā” saņēma aculiecinieku video no notikuma vietas, kur netālu no Grenctāles ciemata Bauskas novadā notikusi divu automašīnu sadursme.

“Braucot no Lietuvas uz Latviju aiz Grenctāles pirms Bauskas, notika avārija starp smago un vieglo automašīnu, un, cik sapratām, smagajam pārsprāga riepa un viņš iebrauca pretējā joslā. Vieglā automašīna bija diezgan pamatīgi sadragāta, tur iekšā bija igauņu ģimenīte ar bērnu, bet visi dzīvi, vadītājam bija tikai sasitumi, un sievai bija kaut kas trakāks, jo viņu aizveda ātrie,” stāsta aculiecinieks.

Vēl nav skaidrs, vai kravas auto patiešām pārsprāgusi riepa, vai arī vieglās automašīnas vadītājs uz brīdi novērsis skatu no brauktuves, kā to pieļauj policija. Daudzi apkārtējie cietušos mierināja, līdz notikuma vietā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Avārijā cietuši četri cilvēki, tostarp divi bērni.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv