Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
9. septembris, 2015
Drukāt

Ukrainā virza petīciju par Saakašvili iecelšanu premjera amatā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Petīcijai Ukrainas prezidentam Petro Porošenko, kurā ir prasība iecelt Odesas apgabala gubernatoru Mihailu Saakašvili par premjerministru, ir savākti tās izskatīšanai nepieciešamie 25 tūkstoši parakstu.

Elektroniskā petīcija tika iesniegta 1. septembrī. Saskaņā ar likumu par elektroniskajām petīcijām šāda petīcija, kas adresēta prezidentam, parlamentam vai valdībai, trīs mēnešu laikā kopš publiskošanas ir jāparaksta vismaz 25 tūkstošiem Ukrainas pilsoņu, lai tā tiktu izskatīta. Ja nepieciešamais parakstu skaits ir savākts, petīcijas izskatīšana notiek 10 darba dienu laikā kopš informācijas publicēšanas par tās izskatīšanas sākumu. Porošenko maija beigās iecēla bijušo Gruzijas prezidentu Saakašvili par Odesas apgabala gubernatoru. Pirms iecelšanas jaunajā amatā Saakašvili brīvprātīgi atteicās no Gruzijas pilsonības un pieņēma Ukrainas pilsonību.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+