Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Trešdiena, 7. decembris, 2016
17. marts, 2015
Drukāt

Zinātne gatavojas atzīt sniega cilvēka eksistēšanu (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Autors – Vilma Veldre

Lai arī lielākā daļa tā dēvētās oficiālās zinātnes atbildīgo personu strikti iestājas par to, ka sniega cilvēks jeb jetijs neeksistē un visi pagaidām iesniegtie un izpētītie ģenētiskie materiāli piederējuši vai nu lāčiem, vai kalnu āžiem, tomēr pēdējā laikā aizvien pārliecinošāk izskan arī pretējais viedoklis.

Daudzi pētnieki ir pārliecināti, ka iepriekšminētie ģenētiskie pētījumi – vai nu gluži nejauši, vai, iespējams, arī pilnībā apzināti – nav veikti korekti… Katrā ziņā daudzi zinātnieki uzskata, ka nav nekāda iemesla šaubīties par to, ka jetijs dabā eksistē. Lai arī, protams, neatbildēts paliek jautājums, kur īsti tie mīt un kāpēc allaž ir tik manīgi, ka nekādi neizdodas tos ne tikai sagūstīt, bet pat vispār pārliecinoši novērot vai sarūpēt kaut vai dažus neapgāžamus lietiskos pierādījumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Shie Jefinji jau sevi taa diskrimineejushi ,ka paliek jau smiekliigi. Ap lidojoshiem shkjiiviishiem jau 70 gadus njemaas ,kaameer specdienesti jebkuraa jomaa liks kluseet shie klusses ,tapeec ,ka aldzinju ta jaasanjem, Bet tikmeer pasaule mirst badu ,salst ir nelaimiiga ,jo shie jefinji ar labu algu klusee par dabaa pastavoshajiem vienkaarshiem likumiem kur visa veida energiju var dabuut par velti. Kretiiniskaa Elite izdomaaja ,ka jaaizsuc zemes asinis un jaizniidee cilveeku miljardi ,tad gan visbuus ok un visus varees kontroleet un arii energiju leeto padot.
    Driiz visam jaamainaas un ar steigu un katram personiigi

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+