×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Zvaniet “Latvijas Pastam”

Gimenes_krajumi

Janvāra pēdējās dienās un februāra pirmajās nedēļā esam saņēmuši “Latvijas Avīzes” lasītāju zvanus par nesaņemtajām izdevniecības dāvanām – grāmatu “Ģimenes krājumi” – un šajā laikā aptuveni 700 klientiem jau nosūtīti aicinājumi doties uz pasta nodaļām, lai saņemtu grāmatu.

Tomēr atzīstam, ka februāra pirmajā nedēļā nav izdevies situāciju atrisināt pilnībā, tāpēc šobrīd jo­projām aktīvi strādājam, lai visi tie, kam grāmata pienākas, iespējami drīzākā laikā saņemtu dāvanas. Jau informējām, ka tehnisku iemeslu dēļ daļai “Latvijas Avīzes” abonentu aizkavējusies dāvanas izsniegšana pasta nodaļās. Ceram uz lasītāju izpratni un darām visu iespējamo situācijas atrisināšanai, lai katrs abonents saņemtu pienākošos dāvanu. Esam atvēruši papildu tālruņa līnijas, kā arī e-pastu, lai fiksētu visus zvanus un varētu sazināties ar klientu arī gadījumos, ja kādam nav izdevies sazināties ar mums.

Laikraksta abonentus, kuri nav saņēmuši uzaicinājumu par grāmatas saņemšanu, aicinām zvanīt “Latvijas Pastam” pa tālruņiem: 67008002, 67008001, 27008001 vai rakstīt elektroniski uz info@pasts.lv.

Vēlreiz atvainojamies tiem “LA” lasītājiem, kas laikus nav saņēmuši redakcijas sagādātās dāvanas.

“Latvijas Pasts”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+