Zviedrijas hokejisti izcīna PČ bronzu 0

Zviedrijas hokeja izlase svētdien Minskā ar 3:0 uzvarēja Čehijas hokejistus un izcīnīja pasaules čempionāta bronzas medaļas.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 70

Zviedri piektajā minūtē ar rikošeta palīdzību atklāja spēles rezultātu – Joakims Linstrēms no aizvārtes piespēlēja uz vārtu priekšu un ripa no čehu aizsarga nūjas atrada ceļu Aleksandra Salāka sargātajos vārtos. 16. minūtē čehi uz brīdi savā zonā pazaudēja Simonu Hjalmarsonu, kurš saņēma precīzu un laicīgu piespēli, gūstot otros vārtus.

Čehi aktivizējās, taču nekādi nespēja gūt vārtus. Divas reizes zviedrus glāba vārtu stabs. Čehijas izlasei problēmas sagādāja skaitliskais vairākums – pirmajās 40 minūtēs nevienu no piecām iespējām neizdevās izmantot. Ņemot vērā, ka arī vakar pusfinālā pret Somiju čehi palika sausā, vārtus viņi nebija spējuši gūt jau vairāk kā divus pilnus mačus – pēdējo reizi izdevās pārspēt pretinieku vārtsargu ceturtdaļfinālā otrajā periodā pret ASV izlasi.

Trešais periods iesākās ar šajā čempionātā jau kārtējo bezatbildīgo un pilnīgi nevajadzīgo Čehijas izlases leģendas Jaromīra Jāgra noraidījumu. Vairākumu gan zviedri nerealizēja, bet 49. minūtē pretuzbrukumā 3:0 panāca Mikaēls Baklunds. Rezultāts vairs nemainījās. Zviedrs Anders Nilsons aizvadīja sauso spēli, atvairot visus 28 čehu metienus un aizvedot izlasi līdz bronzas godalgām.