×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

ZZs un NA vēlas piešķirt gandrīz 98 000 eiro Ziedoņa fondam “Viegli” (5)

viegli_logo

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) kopā ar Nacionālo apvienību (NA) iesniegusi priekšlikumu nākamā gada valsts budžeta projektam uz otro lasījumu par teju 98 tūkstošus eiro piešķiršanu Imanta Ziedoņa fondam “Viegli”, liecina informācija Saeimas mājaslapā.

Abi politiskie spēki norāda, ka, ņemot vērā 19.oktobra koalīcijas partiju sēdē apspriesto, rosina novirzīt 97 980 eiro no valsts budžeta finansējuma 2016.gadā fondam “Viegli”, lai nodrošinātu Imanta Ziedoņa muzeja akreditēšanai nepieciešamo finansējumu, kā arī ar muzeja darbību saistīto projektu īstenošanu.

Priekšlikumam nav finansiālas ietekmes 2017. un 2018. gadā.

Jau ziņots, ka līdz plkst. 17 vēl var iesniegt priekšlikumus nākamā gada valsts budžeta projektam uz otro lasījumu.

Saeima šonedēļ ārkārtas sēdē pirmajā lasījumā atbalstīja nākamā gada valsts budžeta paketi. Galīgajā lasījumā parlaments par nākamā gada budžetu plāno balsot 30. novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nav tas normāli, ka kādam ārpuskārtas kaut kas tiek piešķirts…. Ziedonis ir īpašs, bet ja godīgi skatāmies acīs, tad viņš arī apdziedāja okupācijas varu, vairāk vai mazāk… un nesakiet, ka bija tādi laiki… Bija arī Gunārs Astra un Lidija Lamane-Doroņina, kuri stāvēja pretī sistēmai, kāpēc viņiem nav muzeju? Atbilde ir vienkārša: Joprojām Latvijas politikā ir ļoti daudz, kuri ar sirdi un dvēsli kalpoja okupācijas režīmam… Grēkus taču nožēlojuši lielos vilcienos ir tikai daži… Turklāt, atkal tiek neviļus latvietim sūtīts vēstījums, nevis stāvēt pretī un cīnīties, bet gan sadzīvot, pielāgoties ut.t. Nav nekas pretī Ziedonim, bet domāju, ka šis mēģinājums ir ļoti kreiss gājiens…. Ļoti uzjundī Padomju ”blatu” sistēmas papujušā elpa….

  2. Kopš KURA LAIKA ZZS “PIESLĒJIES” NA??????????????????? JŪT UGUNI PAKULĀS AR SAVU PRETTAUTISKO NOSLIECI??? KAD ZZS BEIGS NODARBOTIES AR NA GREMDĒŠANU??? Vai NA puiši IZLIEKAS TO NEREDZAM jeb TIEŠĀM BRIESMAS NEREDZ??? Dzejnieks Ziedonis it TIKAI IEGANSTS ….

  3. Protams,pensijām,skolotājiem u.t.t.nav naudas,bet vecajam komunistam un stukačam tā atrodas!
    Foršais privātais fondiņš.Negribu savu nodokļu naudu atdot vajadzībām,kuras piesedz ar ziedoņa šķūnīšu atjaunošanu.

  4. Urā!NA ar ZZS ir vienoti okupācijas seku vērtēšanā un labāko kolaborantu fondu veidošanā.Nezin vai šie biedru kungi ir dzirdējuši par iespējamu kriminālvajašanas iestāšanos noniecinot okupācijas sekas un publiski godinot okupantu aktīvakos atbalstītajus?

    • Lepojos ar Ziedoni! Tas nekas, kad viņš okupācijas gados sadarbojās ar okupantiem (apzināti lietoju “kad”, jo nezinu, kad jālieto “ka”).

Draugiem Facebook Twitter Google+