Foto: Pexels

13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 0

Tev noteikti nepatiks šis saraksts. Bet kurš gan cits tev pateiks patiesību, jautā lapa wday.ru.

Sievietes mēdz sarežģīt lietas, mēģinot rast atbildes uz vienkāršiem jautājumiem. Tāpēc viņas savā vientulībā vaino mēness fāzes, horoskopus, dzimtas lāstus, tikai ne pašas sevi.

1. Tu netici spoguļiem

AR
Anda Rožu
kalne
Ziņas
Viņi runā citā valodā? Viņi negrib runāt latviski! Viņi ēd kaut ko citu… Rožukalne vērtē raidījumu “Kāpēc viņi dara tā?” 14
11 stundas
DB
Dace Bumbiere
Stāsti
Dzimst aizvien vairāk dvīņu. Izskan versija, ar ko tas saistīts 6
22 stundas
Daina Šulca
Stāsti
“Es gribu dzīvot laimīgu dzīvi Latvijā.” Jānis aizbrauca no Latvijas pēc PSRS sabrukuma un tagad atgriezies dzimtenē
17 stundas
Lasīt citas ziņas

Bagāta iekšējā pasaule, kopīgas aizraušanās, sirds siltums un tā tālāk … To visu viņš noteikti pamanīs tevī un iemīlēs, bet tikai tad, ja tu viņu piesaistīsi ar savu ārieni. Diemžēl attiecību uzsākšanas brīdī izskats vienmēr stāvējis pirmajā vietā, ir muļķīgi un naivi uzskatīt, ka tas tā nav, un turpināt iet cilvēkos ar nemazgātiem matiem un vecā jakā ar pīnēm.

2. Tu jauc koptu ārieni ar mākslīgo skaistumu

Visi raksta, ka vīrieši mīl labi koptas sievietes. Bet neviens nesaka, ka tas nenozīmē tonnu grima, pieaudzētas skropstas, tetovējumus un garus krāsotus nagus ar dimantiņiem. Labi kopta sieviete rūpējas par savu veselību, tāpēc viņas āda, mati, nagi un ķermenis izskatās svaigi un skaisti tādi, kā radīti.

3. “Tu esi tukša, un tevī nav Dieva dzirksteles!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tev nepatīk lasīt, tev nav nevienas aizraušanās un tu nekur neej. Tev ir garlaicīga ikdienas rutīna, un pasaules ziņas tu uzzini tikai no sadaļas par Slavenībudzīvi. Vakarus pavadi, pārlapojot Instagram plūsmu vai skatoties TV pārraides. Ne jau tās, par kurām diskutē visa pasaule, bet gan ziepju operas vai realitātes šovus. Pirmajā randiņā tevi samulsina vienkāršs vīrieša lūgums “Pastāsti mazliet par sevi”. Jo nav ko stāstīt, ir garlaicība, skumjas un degradācija.

4. Seksualitāte nav tavs jājamzirdziņš

Tevī nav sievišķās enerģijas, kas piesaista vīriešus. Kad paskaties uz puisi, kurš tev patīk, tavās acīs neiekvēlojas velnišķīgasuguntiņas. Tu vai nu atgrūd vīriešus ar savu vēsumu, vai arī piesaisti līmenī – savs čoms. Varbūt esi ļoti jauka, varbūt pat skaista, bet tev negribas. Iemesli jāmeklē sevī, iepazīstot sevi un atklājot savu seksualitāti.

5. Zemāk par tavu pašnovērtējumu ir tikai grīdlīste

Tu nenovērtē sevi un tev ir grūti iedomāties, ka kāds cits spētu tevi mīlēt. Pat ja tev veidojas kādas attiecības, tu centies visu sabojāt. Sievietes ar zemu pašnovērtējumu vai nu cieš no mūžīgās vientulības, vai arī gadiem ilgi ir attiecībās, kurās nav laimīgas.

6. Tu neproti flirtēt

Tu nejūties skaista, pārliecināta, seksuāla un sekas – nezini, kā risināt jutekliskas sarunas. Tu kautrējies, nezini, ko teikt, un novērs skatienu. Uz tavas pieres it kā izgaismojas teksts: “Es nesaprotu, kāpēc šis glītais vīrietis vispār ar mani runā.” Pat ja puisis tev iepaticies,tu izturēsies atturīgi un iekšējais instinkts mudinās bēgt.

7. Tevī nav ne kripatiņas takta

Slikta izturēšanās bojā sievieti vairāk nekā izmēram neatbilstoša kleita. Mēra izjūta un taktiskums ir intelekta pazīmes, tāpēc sievietes, kuras vienmēr un visur zina, kādauzvedība ir iederīga un piemērota, ir tik vērtīgas un vēlamas. Neveiksmīgi joki, muļķīgi jautājumi, neprasme laikā apklust un atbilstoši ģērbties – tas viss biedē vīriešus, jo nevienam nepatīk sarkt par savu otro pusīti.

8. Tu neproti “būt sieviete”

Tu neproti palūgt palīdzību, neproti paslavēt vīrieti un apbrīnot viņa labās īpašības. Tu neproti pieņemt komplimentus, neļauj sev izmaksāt restorānā, un nedod vīrietim nevienu iespēju parādīt savu vīrišķību un spēku. Rūpes un aplidošanu tu uztver naidīgi, jo iekšēji jūti, ka neesi tās cienīga. Tu visu vari izdarīt pati, un jebkurš vīrietis blakus tev ne tikai nejūtas vajadzīgs un svarīgs, viņš jūtas kā tukša vieta. Tu esi tas gadījums, kad “stipra un neatkarīga” izklausās kā apvainojums.

9. Pieprasi? Tad pati atbilsti prasībām!

Sapņot par skaistu princi ar mašīnu, dzīvokli, vasarnīcu Monako, labu humora izjūtu un vēlmi dibināt ģimeni, bet pašai samierināties ar deviņu klašu izglītību, ne par ko neinteresēties un uzskatīt, ka sports ir pārāk garlaicīgs, ir vismaz pārgalvīgi. Sāc ar sevi, mīļā!. Blakus sievietei, kura izvirza nopietnas prasības sev, vienmēr atradīsies pavadonis, kurš atbildīs viņai.

10. Tu izskaties viegli pieejama

Neatvairāma vēlme atrast dzīves partneri dažreiz pārvērš sievieti par tādu kā tīģerieni medībās. Nē, runa pat nav par “kaujas” krāsojumu un pārāk atklātu apģērbu (lai gan ar to jābūt uzmanīgai), bet gan uzmācīga vēlme iepatikties, ievilināt, sagūstīt. Vīrieši to jūt, kārtīgie baidās, bet nelieši izveicīgi izmanto. Turklāt jābūt uzmanīgai, izvēloties “medību” vietas. Pat ja esi no dižciltīgo jaunavu skolas un nolēmusi saglabāt nevainību līdz laulībām, pēc pusnakts stāvot ar alkohola glāzi rokās pie bāra letes – tu a priori izskaties viegli pieejama.

11. Tu ienīsti vīriešus

Bijušais tevi sarūgtināja, un tu vairs netici, ka varētu būt arī savādāk. Vai tev pat nav bijušā, bet acu priekšā ir piemēri: tēvs pameta māti, vīrs krāpa tavu draudzeni, un priekšnieks vispār nepalaiž garām nevienus brunčus, kaut arī sen precējies. Tas viss nostiprinājis pārliecību, ka visas nepatikšanas saistītas ar vīriešiem. Tikai pasaku princis uz balta zirga vai psihoterapeits var tevi pārliecināt par pretējo. Izvēle tavās rokās.

12. Tu vēl neesi brīva, bet jau esi viena

Kādu iemeslu dēļ tev ļoti grūti noticēt, ka tevi vairs nemīl, ka vairs neesi vajadzīga, ka viņš nemainīs savas domas un neatgriezīsies. Tu atceries, cik viss bija labi un cik laimīga biji. Tu dzīvo pagātnē. Lai arī visi apkārtējie saka, ka aizmirsti un turpini dzīvot, tas uz tevi neiedarbojas. Ja arī uzsāc jaunas attiecības, tad tikai tāpēc, lai kaut ko pierādītu tam, kurš salauza tavu sirdi. Vispār pēdējā laikā tu visu dari tikai tāpēc: augšupielādē fotoattēlus, lai redz, ko pazaudējis; dodies uz pasākumiem, kuros piedalīsies viņš, un pat no rīta saģērbies tā, kā viņam patiktu. Viss tikai tāpēc, ka ir grūti pieņemt vienkāršu patiesību: viņam ir vienalga.

13. Tev tāpat ir labi

Tu esi pieradusi būt viena. Kaut arī dažreiz jūties vientuļi un skumji, ar to nepietiek, lai piektdienas vakarā izlīstu no iecienītākās pidžamas, uzvilktu augstpapēžu kurpes un dotos uz saviesīgu pasākumu. Tev nav tik garlaicīgi savā vientulībā, lai iestātos autoskolā vai sāktu spēlēt golfu. Un tiešām … Kāpēc tērēt laiku treniņos un doties tur, kur var satikt vīriešus? Tu taču vari uzaicināt pie sevis draudzeni un pie tējas tases vai vīna glāzes pārrunāt, kādi gan visi vīrieši ir auni.

P.S. Ieklausīties derētu arī kādā komentārā pie raksta: “Gan patiesība, gan ne gluži patiesība. Šobrīd lielākā problēma ir tā, ka ir pārāk maz kārtīgu vīriešu. Problēma nav tajā, kā kādam iepatikties, bet gan – kur atrast kādu, kuram gribētos iepatikties.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
EK
Elīna Kondrāte
Veselam
Ģimenes ārste pastāsta, kā ārstēties no Covid-19 mājas apstākļos
15 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Ielu intervijas: vai jūs būtu gatavi divreiz nedēļā brīvprātīgi testēties pret Covid-19? 7
1 stunda
ML
Māra Libeka
Veselam
Gandrīz 30 tūkstošiem senioru nav sava ģimenes ārsta. Kā šie pakalpojumi viņiem tiek nodrošināti? 19
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Populārākais vēlējums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā būs – “Lai laba veselība!” 2
2 dienas
AR
Anda Rožu
kalne
Ziņas
Viņi runā citā valodā? Viņi negrib runāt latviski! Viņi ēd kaut ko citu… Rožukalne vērtē raidījumu “Kāpēc viņi dara tā?” 14
11 stundas
DB
Dace Bumbiere
Stāsti
Dzimst aizvien vairāk dvīņu. Izskan versija, ar ko tas saistīts 6
22 stundas
Daina Šulca
Stāsti
“Es gribu dzīvot laimīgu dzīvi Latvijā.” Jānis aizbrauca no Latvijas pēc PSRS sabrukuma un tagad atgriezies dzimtenē
17 stundas
IK
Ilze Kalve
Ziņas
“Kovids jau nesākas ar iesnām, bet joka pēc uztaisīju testu – pozitīvs!” Ilze dalās pieredzē par iegūto “suvenīru” pēc “Prāta vētras” koncerta 128
1 diena
LE
LETA
Ziņas
No ārvalstīm saņemta “karsta informācija” par kādas Latvijas politiski nozīmīgas personas iespējamiem pārkāpumiem 80
1 diena
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
VCA mobilais vakcinācijas punkts pirmajā mēnesī Rīgā un reģionos pret Covid-19 vakcinējis vairāk nekā 1300 iedzīvotājus 1
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Veselības centru apvienība: Covid-19 pacienti novērtē ārsta izbraukumu uz mājām 3
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Imunitāte iet roku rokā ar psihoemocionālo stāvokli 8
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc sargāt galvu un kaklu no aukstuma 9
25. novembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
VCA investē Latvijas jaunās ārstu paaudzes izglītībā 1
17. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Rūpēs par vīriešu veselību 7
15. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja oža pēc Covid-19 pārslimošanas ir patoloģiski mainīta 17
15. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Trīs risinājumi, kā pirms ziemas stiprināt spēju pretoties vīrusiem
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Aptieka ir drošības spilvens diabēta pacientam Covid-19 laikā 2
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Elpceļu vīrusu sezonas laikā Covid-19 raksturīgo simptomu noteikšana vēl svarīgāka 8
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
zināt pareizās devas vitamīniem? 7
5. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mājsēdē būtiski cieš pusaudžu miegs un emocionālā veselība 9
5. novembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Repharm” uzņēmumus novērtē ar valsts apbalvojumu vadītājai Stellai Lapiņai 2
2. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko iedzīvotāji domā par savu imunitāti? 10
28. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Mēness aptiekas” atvērtas jau no septiņiem rītā 1
27. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kur vīrusa daļiņu ir vairāk un pastāv lielāks risks inficēties? 7
25. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VCA mobilā vakcinācijas punkta izbraukumiem liels pieprasījums jau pirmajā nedēļā 5
23. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ceļazīmes sadzīvošanai ar gada tumšo laiku 1
22. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mūsu jaunajā realitātē konsultācijas tiešsaistē ir farmaceitiskās aprūpes daļa 3
19. oktobris, 2021
LA
LA
Veselam
Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās 2
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Nākamnedēļ pie iedzīvotājiem dosies Baltijā pirmais mobilais vakcinācijas punkts 12
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VCA gatava iesaistīties papildus plānveida operāciju nodrošināšanā 3
14. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Vajadzība pēc farmaceita padoma ārkārtējā situācijā ir pieaugusi
13. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Visbiežāk iedzīvotāji atbalsta sejas aizsargmasku nēsāšanu sabiedriskās vietās 3
8. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Cik nopietna rudens kaite ir noķerta? 3
7. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bez magnija nav iespējamas vairāk nekā 300 bioķīmiskas reakcijas organismā 1
6. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 ieteikumi – lai imunitāte ir tavas veselības miesassargs 11
4. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” – mīlētākais zīmols farmācijā trešo gadu pēc kārtas 4
30. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk 1
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Covid-19 seku mazināšana jauniešu vidū ir aktuāla – 17 000 saņems atbalstu 1
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
“Kamēr daudzi nevakcinējas pret kovidu, HIV pacienti lūdzas, lai viņiem būtu šāda iespēja,” Ažiņa atklāj, vai būs pieejama arī vakcīna pret HIV 25
3 dienas
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts atklāj, cik miljonus “MikroTik” valdes priekšsēdētājs apņēmies ziedot BKUS 27
4 dienas
DB
Dace Baltruma
Ziņas
Lasītāja: Plaisa starp “mēs” un “viņi” plešas platumā. Vai kāds parēķinājis, cik nonākuši kapu kalniņā tikai tādēļ, ka laikus netika pie ārsta? 71
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Imunitāte iet roku rokā ar psihoemocionālo stāvokli 8
4 dienas
RO
Regīna Olševska
Ziņas
Pieņem jaunus MK noteikumus: tie palīdz cilvēkiem ar invaliditāti, bet rada asas diskusijas 2
Nedēļa
Ieva Ēvalde
Ziņas
“Viss ir nācis ļoti lēni un ar smagu darbu.” Kārlis par mājaslapu un e-veikalu izveides platformu “Mozello”, ko “saprastu pat mamma” 2
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
Svētdien apledojums apgrūtina braukšanu visā valsts teritorijā
28 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Latvijā gaidāms liels sals. Sinoptiķu prognoze nākamajai nedēļai
44 minūtes
GB
Guna Blaua
Stāsti
“Man nav nostalģijas pēc Operas.” Nu jau vairākus gadus operdziedātāja Kristīne Zadovska sevi sauc par “pilna laika mammu”
2 stundas
AR
Anda Rožu
kalne
Ziņas
Viņi runā citā valodā? Viņi negrib runāt latviski! Viņi ēd kaut ko citu… Rožukalne vērtē raidījumu “Kāpēc viņi dara tā?” 14
11 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Ziņas
“Dzīvības vainags” ir veltījums maniem bērniņiem, kas nomira pēc piedzimšanas – nepaauklēti, nesamīļoti… Saruna ar romāna autori
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Ziņas
Lai padarītu savu ražošanu videi draudzīgāku, “Putnu fabrika Ķekava” būvēs saules enerģijas parku un biogāzes ražotni
50 minūtes
LE
LETA
Ziņas
FOTO. Cilvēki pulcējas komponista Mārtiņa Brauna piemiņas pasākumā Rīgas Doma baznīcā 7
14 stundas
LA
LA
Ziņas
VIDEO. Pasažieri stumj trolejbusu, vilcieni kavējas, lidojumi atcelti! Ekstremālā snigšana izraisa satiksmes kolapsu 74
1 diena
IK
Ilze Kalve
Ziņas
“Kovids jau nesākas ar iesnām, bet joka pēc uztaisīju testu – pozitīvs!” Ilze dalās pieredzē par iegūto “suvenīru” pēc “Prāta vētras” koncerta 128
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Atlūgumus iesniedz arī gados jauni un arī vakcinēti pedagogi!” LIZDA priekšsēdētāja Vanaga skaidro situāciju 149
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Labāk izslimot nekā potēties pret to, kas nelīp!”: dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča uzskata, ka Covid-19 nav draudīga slimība 219
1 diena
LE
LETA
Ziņas
No ārvalstīm saņemta “karsta informācija” par kādas Latvijas politiski nozīmīgas personas iespējamiem pārkāpumiem 80
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
FOTO. 5 praktiski padomi, kā mājās uzburt Ziemassvētku sajūtu 2
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Man būtu ļoti smagi pamest Latviju tik grūtā brīdī.” Šimkus par sabiedrības sašķeltību, valdības lēmumiem un vakcināciju 183
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Siltie pupiņu salāti: ēdiens, kas piestāv ziemai 3
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Neticama izglābšanās! Fermeris izglābj aitas, izrokot tās no dziļas sniega segas 9
2 dienas
LE
LETA
Ziņas
Svētdien apledojums apgrūtina braukšanu visā valsts teritorijā
09:22
LE
LETA
Ziņas
VM: Epidemioloģiskā drošība ir svarīgāka par iespējām jebkur piekļūt bankomātiem
09:20
LE
LETA
Ziņas
Latvijā gaidāms liels sals. Sinoptiķu prognoze nākamajai nedēļai
09:06